Christina Aguilera gaat in film spelen

Zangeres Christina Aguilera (27) wil nu ook een bekend actrice worden. De popster maakt haar filmdebuut in de musical Burlesque, meldt het filmvakblad Variety dinsdag.

Aguilera gaat een ambitieus meisje met een geweldige stem spelen. Ze komt uit een klein plaatsje en wil haar geluk beproeven in een club in Los Angeles. De film wordt geregisseerd door Steven Antin (The Good Mother).



De filmstudio Screen Gems wil dat de film nog dit jaar wordt opgenomen. (ANP)

Reacties (8)

door Neo op 6 mei 2009 om 14:16
Ik verheug me erop, want vond haar debuut in de Moulin Rouge clip memorabel ;)
door moviemick op 6 mei 2009 om 15:27
Volgens mij verwar je Christina met Kylie. Die speelde een cameorolletje als de groene absintfee. Of bedoelde je een bepaalde muziekclip van een liedje die Moulin Rouge heet?
door Man with Rock op 6 mei 2009 om 23:20
Neo bedoelt volgens mij die(verschrikkelijke) Lady Marmelade bewerking.
door Mr. Picture op 10 mei 2009 om 00:25
Hoor ik iemand nog de flop film Glitter horen. Ze speelde er wel niet in maar dit gebeurt vaak bij zangeressen die zo nodig de filmwereld moeten verwoesten met derderangs acteerprestaties.
door moviemick op 12 mei 2009 om 18:38
Achja...

Voor iedere succesvolle (of wat in ieder geval een aardige carričre genoemd mag worden in het glitterpopgenre, voornamelijk geliefd door jonge vrouwen die Britney en J.Lo ook al zo geweldig vonden) zangeres komt er zo'n 'bigger than the world' gevoel die ze laat denken dat ze ook over acteertalenten kunnen beschikken. Distributeurs van chickflicks ruiken commerciėle aantrekkingskracht en verzinnen maar even snel een verhaaltje waar de desbetreffende 'superstar becoming actress' een (hoofd)rol in kan spelen, en hoppa! Een kassucces (de aanstormende Razzie's niet uitgesloten). In 1 van de 15 gevallen blijkt de dame ook daadwerkelijk te kunnen acteren, maar de laatste zangeres die het bij mij tot het labeltje 'Heeft wel wąt talent' heeft kunnen schoppen kan ik me al niet meer herinneren. Anyone?

Christina (X-tina for her friends) komt hoogstwaarschijnlijk niet op dat lijstje, omdat het al iets teveel moeite kost zo'n kop serieus te nemen, en zo'n geweldige stem heeft ze nou ook weer niet.
door Waackx op 13 mei 2009 om 17:48
Van dat soort actrices wordt je inderdaad doodmoe.Maar wat dacht je van al die rappers die zo nodig moeten acteren.De enige die nog een beetje succes werden waren: LL Cool J en Ice Cube maar voor de rest zit toch niemand op Curtis (50 Cent) Jackson, Mos Def, Tyrese, Lil' Bow Wow of op Ludacris te wachten ? De grote Samuel L. Jackson zei ooit eens keer dat hij die gasten haat, want ze pakken de rollen af van de echte acteurs.
door moviemick op 14 mei 2009 om 17:38
Waackx schreef:
Van dat soort actrices wordt je inderdaad doodmoe.Maar wat dacht je van al die rappers die zo nodig moeten acteren.De enige die nog een beetje succes werden waren: LL Cool J en Ice Cube maar voor de rest zit toch niemand op Curtis (50 Cent) Jackson, Mos Def, Tyrese, Lil' Bow Wow of op Ludacris te wachten ? De grote Samuel L. Jackson zei ooit eens keer dat hij die gasten haat, want ze pakken de rollen af van de echte acteurs.


Het is ook zo. Dat soort acteurs worden puur ingehuurd voor de aantrekkingskracht die een film dan uitoefent op bepaalde mensen. Ludacris vond ik eerlijk gezegd nog niet eens zo slecht in Crash, maar wat hebben we daarna van hem gehoord?
door Mr. Picture op 15 mei 2009 om 13:54
LL Cool J vind ik dan nog de acteur die wist te acteren, daar moeten jullie het met mij eens zijn. 50 Cent is een ander verhaal , hij zag het einde van ze zangcarriere dus moest hij een andere weg vinden om ze geld te krijgen. Bow Wow [klinkt als die stokjes bij de chinees] is een nepacteur, net als Usher en Snoop Dogg. Met 50 cent moeten we er gewoon 10 van maken , als jullie snappen wat ik bedoel[/klinkt]
Geef jouw reactie


Bekijk de reacties op het forum

Zoeken


DGA Awards 2010

Quentin Tarantino en Brad Pitt tonen de nominatieprijs voor Inglourious Basterds
Quentin Tarantino en Brad Pitt tonen de nominatieprijs voor Inglourious Basterds
Kijk verder

Movie Match: Cameron Diaz

Vanaf 4 februari draait de mysterieuze thriller The Box met Cameron Diaz in de bioscoop. Maar herken jij de andere films met deze actrice?

Oscars Filmquiz

Op 7 maart is het Oscardag op Film1. Maar weet jij alles over de Academy Awards?

1. Hoeveel Oscars heeft Slumdog Millionaire vorig jaar gewonnen?

Wat vind jij de beste film met Benicio Del Toro?

Vanaf 11 februari draait The Wolfman met Benicio Del Toro in de bioscoop. Wat vind jij zijn beste film?
216 Stemmen