De Storm raast nog altijd voort

De Storm raast nog altijd voort

Box Office NL - De Storm en Inglourious Basterds vormen ook deze week de nummer een en twee in de charts. Op de derde plek treffen we de eerste nieuwe binnenkomer, de vierde Carry Slee-verfilming Lover of Loser.

Het driedimensionale horroravontuur The Final Destination belandt op een vierde plaats, gevolgd door de tweede nieuwe binnenkomer, de romantische komedie The Rebound. De danspasjes van de gebroeders Wayans uit Dance Flick moeten het doen met een zesde plaats.



Harry Potter en de Halfbloed Prins heeft na maar liefst elf weken en met een opbrengst van ruim elf miljoen euro de top tien verlaten. Ook Millennium en The Hangover zijn er niet meer te vinden.

Top Tien Nederland 24 t/m 27 september 2009
Klik op de titels om direct de trailer te zien
1. (1) De Storm (week 2)
2. (2) Inglourious Basterds (week 5)
3. (-) Lover of Loser (week 1)
4. (3) The Final Destination (week 4)
5. (-) The Rebound (week 1)
6. (-) Dance Flick (week 1)
7. (6) G-Force (week 9)
8. (4) My Sister's Keeper (week 5)
9. (8) Ice Age 3 (week 13)
10. (7) The Taking of Pelham 1 2 3 (week 6)

Deze week in première
Voor de fans van de populaire kinderserie SpangaS is het deze week groot feest in de bioscoop. De eerste SpangaS-speelfilm beleeft namelijk morgen zijn première. Tobias, Flip, Irmak, Luxor en alle anderen keren terug voor een spannend avontuur in de Belgische Ardennen. Bekijk hier alvast de trailer.

Gerard "300" Butler en Katherine Heigl (27 Dresses) zijn samen te zien in de romantische komedie The Ugly Truth. Butler helpt Heigl een handje om de man van haar dromen te zoeken. Maar alles verloopt anders dan verwacht. Check hier alvast de trailer.

Tot slot gaat de Nederlandse productie Happy End in première. Na Leedvermaak en Qui Vive is dit het laatste deel in een trilogie van schrijfster Judith Herzberg en regisseur Frans Weisz over een Joodse familie die vandaag de dag nog altijd kampt met sporen uit WOII. Bekijk hier de trailer.

Ook de kleine Argentijns-Duitse productie Gigante is te zien in geselecteerde filmhuizen.

Reacties (3)

    • 7ronald7
    • dinsdag 29 september 2009
    • 18:39

    hehe eindelijk harry is uit de top 10. eigenlijk draait de rest van het jaar helemaal niks leuks in de bios alleen de film 2012 maar daar blijft het ook bij.

    • Rizotto
    • woensdag 30 september 2009
    • 14:59

    Harry Potter is toch leuk? Deel 6 wordt door velen beschouwt als de beste uit de reeks. Qua Visual Effects sowieso een van de beste films van 2009 (met dank aan de Animators van The Lord of the Rings). Op dat onderdeel trouwens ook een kanshebber voor de aankomende Oscars.... ;-)

    • 7ronald7
    • donderdag 1 oktober 2009
    • 18:53

    rizotto

    harry potter is wel leuk maar hij stond al 10 weken in de top 10 dus het werd wel tijd dat die eruit ging. en dat deze film de beste visual effects heeft en een oscar krijgt dat lijk me niet want de film 2012 ziet er wel wat mooier uit als ik die trailer ziet.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen