Beste bioscoopfilm gaat weer draaien
De Zweedse vampierfilm Let the Right One In gaat opnieuw in de bioscoop draaien. De Nederlandse filmjournalisten kozen de film dinsdag tot beste bioscoopfilm van 2009. Daarom krijgt de productie een nieuw bioscooproulement.Bioscoop Cinecenter in Amsterdam gaat Let the Right One In vanaf volgende week donderdag weer draaien. Dat heeft een woordvoerder van distributeur Cinema Delicatessen dinsdag laten weten. Wellicht volgen er nog meer zalen.

Let the Right One In vertelt over een eenzame twaalfjarige jongen die gepest wordt op school. Hij vindt vriendschap bij zijn nieuwe buurmeisje, dat hem bekent bloed te moeten drinken om in leven te blijven. De film won eerder ook de jury- en de publieksprijs op het 25e Imagine: Amsterdam Fantastic Film Festival.
Aan de verkiezing deden bijna zeventig filmjournalisten mee van onder meer alle grote landelijke kranten, diverse omroepbladen en websites, Revu, Film1, Vrij Nederland, het ANP, de Gaykrant, Schokkend Nieuws en de Filmkrant. (ANP)




Reacties (7)
-
- jefreum
- woensdag 30 december 2009
- 11:11
-
- Akasha
- woensdag 30 december 2009
- 11:14
-
- Mr. Picture
- woensdag 30 december 2009
- 15:33
-
- Akasha
- woensdag 30 december 2009
- 16:03
Die figuranten toch!
-
- Mr. Picture
- woensdag 30 december 2009
- 18:16
-
- jefreum
- woensdag 30 december 2009
- 18:49
-
- Mr. Picture
- woensdag 30 december 2009
- 18:59
Lees alle reactiesben ook naar deze film geweest en vind deze reactie totaal onterecht.
voor mij de slechtste film van het jaar( misschien zelfs wel ooit gemaakt.
was voor mijj ook de eerste keer dat ik eerder ben weggelopen uit de zaal
Wat vond je er slecht aan?
Had je een heftige horrorfilm met grote special effects verwacht?
Akasha, hij is een figurant, deze staan meestal bij de donutshop te klagen dat ze er zelf niet inspelen. Let The Right One In is een hele goeie film, maar ik moet ook toegeven dat het zeker niet de beste van het jaar was. Vond jij het dan persoonlijk de beste van het jaar ?
Ik vond het zeker niet de beste film van het jaar, maar Let the Right One in staat wel in mijn top 10. Het is wel zware arthouse-kost en dat is niet voor iedereen.
Ik weet het, heb de film gezien. Maar natuurlijk moeten ze het weer verzieken met een remake genaamd Let Me In.
mr picture: ik kan toch wel even mijn mening over een film geven.
daardoor ben ik toch niet meteen een figurant?
als ik de film niks aan vind dan zeg ik dat gewoon eerlijk.
ik kan ook best begrijpen dat anderen deze film misschien wel heel erg leuk vinden.
ik vond avatar bijvoorbeeld de leukste film van het jaar maar dat hoeft toch ook niet iedereen met me eens te zijn ?
wat ik liever had gezien was dat het publiek de beste film mocht kiezen want dan was er naar mijn mening wel een wat eerlijkere keuze geweest.
vinden jullie niet dan ?
laat anders maar weten wat jullie hier van vinden
Ik heb nooit gezegd dat jij je mening niet mocht geven, maar sommige reacties hier op filmfocus slaan nergens op - En de jouwes was er gewoon eentje. Als je een film het slechtste van het jaar vindt, dan moet je wel kunnen vertellen waarom, anders is toch bijna niemand het met je eens. De slechste film van dit jaar zijn misschien Bride Wars of Anywhere But Here , maar eens serieuze film die het zo goed deed bij festivals en bij het publiek , denk ik dus niet. Dat leer je denk ik nog wel op deze site.