Nicolas Cage neemt weer eens wraak in I Am Wrath



Acteur Nicolas Cage (Ghost Rider) gaat de hoofdrol vertolken van wrekende echtgenoot in de actiethriller I Am Wrath. Dit meldt Collider.

Cage speelde de laatste jaren vaker in films waarin hij wraak nam voor een vermoorde echtgenote, ontvoerde dochter, of ander aangedaan onrecht. I Am Wrath draait om een man wiens vrouw wordt vermoord, waarna hij een web van politiecorruptie ontdekt. Hij gaat vervolgens op zoek naar wraak bij degenen die hun macht misbruiken.

Cage speelde eerder in Kick-Ass, Ghost Rider en Drive Angry. Hij is momenteel bezig met de opnames van Kick-Ass 2: Balls to the Wall en geruchten gaan dat hij een rol gaat spelen in The Expendables 3.

Regisseur William Friedkin maakte eerder The Exorcist (1973) en The French Connection. Zijn laatste film Killer Joe (2011) met Matthew McConaughey draait vanaf 25 oktober in de Nederlandse bioscopen.

De productie voor I Am Wrath gaat in februari 2013 van start.
Film1 op Facebook

Registreren Inloggen