Yogi Bear 2 in de maak



De recalcitrante animatiebeer Yogi mag doorgaan met picknickmanden stelen. Hij krijgt namelijk een tweede speelfilm, geregisseerd en geschreven door Jay Chandrasekhar (Super Troopers). Dit meldt Deadline.

In het eerste deel spraken komiek Dan Aykroyd (Ghostbusters) en acteur/zanger Justin Timberlake (In Time) de stemmen in van Yogi en zijn hulpje Boo Boo. Of zij in dit vervolg terugkomen is nog niet bekend. Ook over de plot is nog niets vrijgegeven. In Yogi Bear dreigde Jellystone park te sluiten vanwege lage bezoekersaantallen. Als dat zou gebeuren, zouden Yogi en Boo Boo natuurlijk hun thuis kwijtraken. Ze besloten samen te werken met ranger Smith om het park te redden.

Yogi Bear bracht wereldwijd iets meer dan tweehonderd miljoen dollar in het laadje. Ondanks de vernietigende kritieken had de animatiekomedie dus blijkbaar toch een publiek. Chandrasekhar kan in ieder geval flink veel humor in de tweede film brengen, gezien zijn ervaring met de hilarische tv-series Community, Happy Endings en Chuck.

Wanneer Yogi Bear 2 in de bioscoop verschijnt, is nog niet bekend.
Film1 op Facebook

Registreren Inloggen