Something's Gotta Give (2003)
| Regie: | Nancy Meyers | ||
| Cast: | Jack Nicholson, Diane Keaton, Keanu Reeves, Frances McDormand, Amanda Peet | ||
| Genre: | Drama, Komedie, Romantiek | ||
| Lengte: | 128 minuten | ||
Romantische komedie waarin de succesvolle Harry Sanborn (Jack Nicholson) voor het eerst moet vechten voor de liefde van een vrouw (Diane Keaton)
Harry Sanborn (Jack Nicholson) heeft de wereld aan zijn voeten liggen. Hij is een succesvol muziekproducent en heeft een libido van een jonge hond. Wanneer hij Erica (Diane Keaton), de moeder van zijn nieuwste jonge vriendin, leert kennen, valt hij voor haar charmes. Maar wanneer de jonge dokter Julian (Keanu Reeves) het hart van Erica dreigt te stelen, bevindt Harry zich in een voor hem nieuwe situatie waarin hij voor het eerst om de liefde van een vrouw moet vechten.
'Something's Gotta Give' is een romantische komedie met in de hoofdrollen Jack Nicholson, Diane Keaton en Keanu Reeves. Een soortgelijke rol speelde Nicholson al reeds in 'As Good As It Gets' die hem ook een Oscar opleverde. Ook regisseur Nancy Meyers is geen onbekende in het genre want ze tekende eerder al voor de regie van de komedie 'What Women Want'. Keanu Reeves probeert in zijn post-Neo periode met deze film een nieuwe weg in te slaan.
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels, Frans |
| Bioscooppremière: | Donderdag 5 februari 2004 |
| Distributeur: | Warner Bros |
| Bezoekers: | 261.228 |









Reacties (36)
-
- Waackx
- woensdag 2 december 2009
- 14:18
-
- nieuwsfilm1dct
- donderdag 12 augustus 2010
- 21:23
-
- yvs
- vrijdag 4 februari 2011
- 18:51
-
- Spacestar
- donderdag 7 april 2011
- 21:32
-
- michiel meijlof
- donderdag 26 mei 2011
- 22:03
Lees alle reactiesDuurt een beetje te lang, had makkelijk een half uur van de film afgekund.
Verder is de film wel grappig maar het wordt nooit hilarisch.
De reden dat deze film zo hoog scoort,is de geweldige chemie tussen Nicholson en Keaton.Zoals eerder gezegd op deze site: deze 2 mogen wel vaker samen in een film spelen.
Redelijke film...
Hilarisch, wat een duo!
Kijkt lekker weg.
Eenvoudige film maar heel leuk acteerwerk van Jack en Diane, een ruime voldoende.
Goede match, goed gecast. Maar blijft een redelijke film.