Zoolander

Zoolander (2001)

Film1
6 / 10
51
IMDb
6.5 / 10 120968
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: Ben Stiller
Cast: Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Milla Jovovich, Jon Voight
Genre: Komedie
Lengte: 89 minuten

Komedie met Ben Stiller als Derek Zoolander, het meest populaire model ter wereld, die gemanipuleerd wordt om de president van Maleisië te vermoorden

Derek Zoolander is al drie jaar het meest populaire mannelijke supermodel ter wereld. Dan wordt zijn plaats ineens ingenomen door de alternatief gestylde Hansel, een nieuwe ster aan het firnament. Diep teleurgesteld besluit Derek het modellenleven de rug toe te keren. Tot de wereldberoemde ontwerper Mugatu met Derek wil werken, dan is Derek 'back in business'. Mugatu heeft echter niks dan snode plannen met de arme Derek. De ontwerper wil hem manipuleren zodat hij de president van Maleisië gaat vermoorden. Journaliste Mathilda komt achter dit smerige plan en schiet Derek te hulp. Nu komt het erop aan dat Derek laat zien dat hij meer is dan 'just really, really good looking'.

'Zoolander' is de derde film die Ben Stiller regiseerde. Stiller heeft tevens de titelrol op zich genomen, aan het scenario van de film meegeschreven en de film geproduceerd. Bovendien heeft Stillers vader Jerry een rol in de film als de directeur van Zoolanders modellenbureau en speelt Stillers vrouw, Christine Taylor, de rol van journaliste Mathilda. Derek Zoolander ( "I'm pretty sure there's more to life than just being really, really good looking!" ) is al langer een typetje van Stiller. In 1996 verscheen hij in de tvfilm 'Derek Zoolander: Male Model' en in 1997 in de tvfilm 'Derek Zoolander University'. 'Zoolander' betekent voor Derek Zoolander echter de doorbraak.

Trailer

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 6 december 2001
Distributeur: United International Pictures
Bezoekers: 50.320

Reacties (21)

    • junior
    • donderdag 10 januari 2008
    • 07:56

    Is een leuke film,flauw maar toch aanstekelijk,en mijn idool bowie speelt een bijrolletje,
    daarom heb ik hem ook gezien.

  • Noem de film 'flauw'...maar wat heb ik genoten met tranen in mijn ogen van het lachen...

  • Zeer over the top flauwe film, maar daar door toch ook een leuke film, aardige cast.

  • als je van flauwe humore houdt zo te lezen dan is het wat, als je van goede humor houdt is het niks

    • Roeltje
    • zaterdag 10 maart 2012
    • 21:46

    Door de ontzettend flauwe humor en slecht acteerwerk toch nog een redelijke film. Geen topper.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen