Around the Bend (2004)
| Regie: | Jordan Roberts | ||
| Cast: | Christopher Walken, Josh Lucas, Michael Caine, Jonah Bobo, Glenne Headly | ||
| Genre: | Drama | ||
| Lengte: | 83 minuten | ||
Vier generaties mannen zien elkaar na een hele tijd weer en brengen het verleden weer naar boven
Bankbediende Jason Lair (Josh Lucas) wil niets liever dan een normaal en rustig leven leiden. Zijn vrouw heeft hem echter in de steek gelaten om te gaan schilderen in Nepal, zodat Josh alleen staat in de opvoeding van zijn zesjarige zoon Zach. Ondertussen moet hij ook zijn grootvader Henry (Michael Caine) verzorgen, een archeoloog die weigert begraven te worden wanneer hij zal komen te overlijden. Plots verschijnt Jasons vader, en dus Henry's zoon, de merkwaardige Turner Lair (Christopher Walken) ten tonele. Het leven van Jason wordt hierdoor allesbehalve normaal en rustig. Het wordt tijd om de waarheid over het verleden van de familie Lair boven water te krijgen.
De debuterende regisseur en scriptschrijver Jordan Roberts gebruikte de relatie met zijn eigen vader voor 'Around the Bend', maar toch is de film niet autobiografisch. Zijn vader was een soort onbekende voor Roberts, omdat hij er nooit was. Michael Caine, die in 2000 nog een Oscar kreeg voor zijn bijrol in 'The Cider House Rules', speelde al eerder samen met Josh Lucas in 'Secondhand Lions'. Christopher Walken won voor zijn rol in deze film een bescheiden award op het Filmfestival van Montréal.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 19 mei 2005 |
| Film1 première: | Zondag 26 november 2006 |
| Distributeur: | Warner Bros |
| Bezoekers: | 2.132 |












Reacties (1)
-
- SamanthaBrigit
- maandag 1 augustus 2005
- 01:46
Lees alle reactiesHet verhaal van Around the Bend is zeker de moeite waard, het acteerwerk is erg goed en de beelden zien er mooi uit. Toch is de film niet echt interessant. Er wordt nauwelijks spanning opgebouwd, wat ervoor zorgt dat de film een beetje voort kabbelt en na vijf kwartier gewoon voorbij is. De makers van Around the Bend gaan er prat op dat deze film binnen geen enkel genre te plaatsen is en daardoor een beetje Europees overkomt. Voor de Europese kijker is dit echter lastig te rijmen met de grote Hollywood namen en de zeer onsubtiele reclame in de film. Houd je van rustige films dan is Around the Bend wel de moeite. De film is echter meer bestemd voor de Amerikaanse markt dan de Europese en voor ons dus niet echt heel bijzonder te noemen.