The Wedding Date

The Wedding Date (2005)

Film1
7.2 / 10
204
IMDb
5.8 / 10 22793
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: Clare Kilner
Cast: Debra Messing, Dermot Mulroney, Amy Adams, Jack Davenport, Sarah Parish
Genre: Komedie, Romantiek
Lengte: 88 minuten

Romantische komedie met Debra Messing die een escort inhuurt om haar te vergezellen naar de bruiloft van haar zus

Kat (Debra Messing) komt door de bruiloft van haar zus voor een dilemma te staan. Haar ex-verloofde zal er ook zijn, als getuige nog wel. Hij heeft haar twee jaar geleden pijnlijk gedumpt en Kat wil hem niet onder ogen komen als single. Om haar waardigheid te behouden, huurt ze een mannelijke escort in om haar te vergezellen. Deze charmante Nick (Dermot Mulroney) ziet er knap uit, maar blijkt ook nog eens heel aardig, begripvol en verstandig te zijn. Voor Kat begint deze neprelatie met Nick in iets heel anders te veranderen: een tweede kans in de liefde.

'Will & Grace'-ster Debra Messing speelt de hoofdrol in deze romantische komedie. Op het witte doek was Messing te zien in onder meer 'The Mothman Prophecies', 'Garfield' en 'Along Came Polly'. De mannelijke escort wordt gespeeld door Dermot Mulroney, eerder te zien in het soortgelijke 'My Best Friend's Wedding' en ook bekend uit 'Young Guns', 'Copycat' en 'About Schmidt'. 'The Wedding Date' is de derde lange speelfilm van regisseuse Clare Kilner.

Trailer

Meer video's

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 12 mei 2005
Film1 première: Zondag 20 augustus 2006
Distributeur: RCV Entertainment
Bezoekers: 83.562

Reacties (22)

    • brykiert
    • vrijdag 29 september 2006
    • 15:04

    Egt een grappige romantische komedie.
    Een van de leukste die k heb gezien + Debra Messing zit erin.
    YES!!!!!!!!!!

  • Die film heb ik ook gezien. ik vond hem niet zo geweldig. ondanks dat Debra Messing er best wel goed in acteert.

    Jack Davenport (Norrington in Pirates of the Caribbean) speelt er ook in, en hij danst er stijf.. best grappig eigenlijk. alleen ik vraag me af waar al zijn haar is gebleven...?

    • Riannejj
    • maandag 6 augustus 2007
    • 14:14

    echt leuke film , goed acteerwerk van Debra Messing;)

    xx

  • prachtfilm! echte aanrader!

  • Een echte feel good movie, persoonlijk vond ik hem erg leuk.. Maar aah ik ben dan ook best wel een will & grace fan ;)!

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen