Guess Who

Guess Who (2005)

Film1
7 / 10
228
IMDb
5.8 / 10 24570
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: Kevin Rodney Sullivan
Cast: Bernie Mac, Ashton Kutcher, Zoe Saldana, Kellee Stewart, RonReaco Lee
Genre: Komedie
Lengte: 105 minuten

Komedie waarin een donkere vader (Bernie Mac) de schrik van zijn leven krijgt als hij zijn toekomstige blanke schoonzoon (Aston Kutcher) ontmoet

Percy Jones (Bernie Mac) is de trotse vader van zijn mooie en intelligente dochter Theresa. Als Percy erachter komt dat zijn dochter met een zekere Simon uitgaat en het er serieus uitziet, besluit hij onderzoek te doen naar deze nieuwe vriend. Op papier ziet het er allemaal goed uit: mooie baan, slimme investeringen, goede toekomst. Percy is helemaal klaar om zijn toekomstige schoonzoon te ontmoeten maar krijgt de schrik van zijn leven als hij ziet dat Simon een blanke jongen is. Niet dat Percy iets tegen blanken heeft, maar als ze met zijn dochter willen trouwen wordt het wel een ander verhaal.

De komedie 'Guess Who' is een moderne variant op de klassieker 'Guess Who's Coming to Dinner?' uit 1967 met Spencer Tracy en Sidney Poitier. Dit keer komt echter niet een donkere schoonzoon in een blank gezin terecht, maar is de situatie precies andersom. De hoofdrollen in 'Guess Who' worden gespeeld door komiek Bernie Mac ('Ocean's Eleven') en Ashton Kutcher ('The Butterfly Effect'). Regisseur Kevin Rodney Sullivan zegt de film te hebben gemaakt omdat hij zelf een mooie jonge dochter heeft en op deze manier zijn eigen problemen met een toekomstige schoonzoon alvast kon verwerken.

Trailer

Meer video's

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 9 juni 2005
Film1 première: Zaterdag 30 september 2006
Distributeur: 20th Century Fox
Bezoekers: 118.135

Reacties (23)

    • maandag 27 februari 2006
    • 00:11

    Bernie Mac en Ashton Kutcher in één film moest ook wel leuk worden, en dat issie ook! Hihihihi!

    • Alassea
    • zondag 23 april 2006
    • 11:31

    Niet echt een leuke en speciale film, meer een slap aftreksel van Meet the Parents.
    Het is zeer voorspelbaar, ze hebben zich goed aan de regels gehouden hoe een romantische komedie er uit moeten komen zien.

    Bernie Mac is wel overtuigend als de vader die de witte Ashton Kutcher niet mag.

    Soms zijn er zeker wel een paar lach-momenten, maar meer ook niet. Wel een voldoende voor deze film, een onvoldoende verdient het niet, maar meer verdient het nou ook weer niet.

  • Bernie Mac is gewoon grappig! Een erg leuke scene is als hij zijn rug laat masseren door zijn assistent. :o

    • yasna
    • dinsdag 5 augustus 2008
    • 14:53

    écht een leuke film, heb ervan genoten. Erg voorspelbaar.
    De acteurs zijn ook goed en erg overtuigend.

    • Deez
    • maandag 26 januari 2009
    • 10:08

    Leuke film, het verhaal is in orde, de film zit goed in elkaar (goede soundtrack ook trouwens) Bernie Mac en Ashton Kutcher zijn beide erg grappig en acteren prima! aanrader wat mij betreft.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen