The Big Bounce

The Big Bounce (2004)

Waardering: 6 van de 10 sterren (12 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: George Armitage
Cast: Morgan Freeman, Owen Wilson, Charlie Sheen
Genre: Komedie, Misdaad
Lengte: 88 minuten

Misdaadkomedie naar het boek van Elmore Leonard, met Owen Wilson als een innemende lanterfanter annex crimineel die zijn geluk beproeft op Hawaii

Jack Ryan (Owen Wilson) is een innemende lanterfanter, met nogal wat aanvaringen met de wet. Jack gaat naar Hawaii, omdat hij hoopt dat een verandering in omgeving hem geluk brengt. Hij gaat aan het werk in de bouw bij Ray Ritchie, een beetje een louche projectontwikkelaar, maar krijgt al meteen een aanvaring met de voorman. Dan ontmoet Jack Nancy Hayes, een opwindend mooie vrouw, gespecialiseerd in kleinschalige misdaden. Ze probeert Jack te verleiden haar te helpen om Ray Ritchie 200.000 dollar afhandig te maken. Jack aarzelt. Dit zou namelijk de perfecte beroving kunnen zijn, maar ook de perfecte manier om hem erin te luizen.

De misdaadkomedie 'The Big Bounce' is gebaseerd op een boek van Elmore Leonard, schrijver van 'Get Shorty', 'Out of Sight', 'Be Cool' en 'Rum Punch' (door Tarantino verfilmd als 'Jackie Brown'). Regisseur George Armitage maakte eerder de soortgelijke films 'Miami Blues' en 'Grosse Pointe Blank'. Hoofdrollen in 'The Big Bounce', die overigens eerder verfilmd werd in 1969, zijn voor Owen Wilson ('The Royal Tenenbaums'), Gary Sinise ('Apollo 13'), Charlie Sheen ('Wall Street') en Vinnie Jones ('Snatch').

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Distributeur: Warner Bros

Reacties (5)

    • brykiert
    • zondag 12 november 2006
    • 16:43

    Grappige en hele leuke Misdaad komedie. Owen Wilson is zoals altijd heel leuk. K zou em best nog es een x willen kijken, Owen Wilson blijft grappig.

  • leuke film niet geweldig,
    goeie rol voor Morgan Freeman

  • een leuke film om te kijken. niet teveel van verwachten en dan is ie wel aardig om een keer te kijken

  • Surfer en bedrieger Jack Ryan(Owen Wilson) reist af naar Hawaï, en doet daar een klus voor Walter Crewes(Morgan Freeman), een rechter op het eiland. Zijn nieuwe baantje brengt hem in contact met een mooie en ondernemende vrouw, die echter de geliefde van een onroerend goed-magnaat blijkt te zijn. Ryan moet nu kiezen tussen de vrouw, het geld of doen wat goed is.
    "The Big Bounce" is een lekker tussendoortje dat je na een paar dagen gewoon weer bent vergeten. Het verhaal is leuk, maar stelt niet veel voor. De cast bestaat uit grote namen, maar geen enkele acteur neemt de film serieus en speelt gewoon lekker. De setting is zeer mooi en neemt de aandacht vaak weg van het verhaal. Gewoon een typische hap-slik-weg film voor een saaie avond, maar wel een geslaagde!

  • wilson rules!!

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen