The Benchwarmers (2006)
| Waardering: | (4 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Dennis Dugan | ||
| Cast: | Rob Schneider, David Spade, Jon Heder | ||
| Genre: | Komedie | ||
| Lengte: | 80 minuten | ||
Komedie met Rob Schneider, David Spade en Jon Heder als drie sullige kerels die een honkbalteam vormen om het tegen kleine pestkoppen op te nemen
Gus (Rob Schneider), Richie (David Spade) en Clark (Jon Heder) zijn drie underdogs die als kind tijdens de gymles veel tijd op de bank doorbrachten. Nu krijgen ze een tweede kans. Wanneer ze op het honkbaldveld het rijkeluiszoontje Nelson redden van een stel pestkoppen, doet Nelsons vader Mel (Jon Lovitz) een aantrekkelijk voorstel. Hij wil Gus, Ritchie en Clark geld geven om net z'n drieën een honkbalteam te vormen voor een speciaal toernooi tegen jongere honkballers. Zo hoopt hij namens kinderen als Nelson wraak te nemen op alle bullebakken van de wereld. De legendarische honkballer Reggie Jackson zal het trio trainen, en zo worden Gus, Ritchie en Clark een inspiratie voor alle kinderen die de bank warm houden.
Een komedie over drie volwassenen die een honkbaltoernooi beginnen tegen jonge ettertjes? Daar moet komiek Adam Sandler met zijn Happy Madison Productions wel achter zitten. En ja: voor 'The Benchwarmers' trad Sandler inderdaad op als producent en liet hij zijn 'Saturday Night Live' vrienden Rob Schneider ('Deuce Bigalow'), David Spade ('Dickie Roberts: Former Child Star') en Jon Lovitz ('Rat Race') de hoofdrollen spelen, aangevuld door Jon 'Napoleon Dynamite' Heder. Regie werd in handen gelegd van Dennis Dugan, die eerder de Sandlerkomedies 'Happy Gilmore' en 'Big Daddy' maakte. Scenarioschrijvers Nick Swanson en Allen Covert schreven tevens 'Grandma's Boy', ook al uit de stal van Happy Madison Productions.
Trailer
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Distributeur: | Sony Pictures Releasing |







Reacties (3)
-
- agie
- zaterdag 13 mei 2006
- 22:07
-
- Rvdwilt_1985
- maandag 15 mei 2006
- 15:39
-
- jerry
- zaterdag 2 september 2006
- 17:26
Lees alle reactiesdit is een grappige film heb hem in amerika gezien. als je van flauwe humor houd is het wel wat.
ow flauwe humor daar kan ik afentoe best van genieten
lijkt me eigenlijk een beetje te flauw, maar ik hoop dat ik het mis heb.