Monster House (2006)
| Regie: | Gil Kenan | ||
| Cast: | Jacob de Groot, Hannelore Vander Elst, Jimmy Lange | ||
| Genre: | Animatie, Avonturenfilm, Familiefilm, Nederlandstalig | ||
| Lengte: | 90 minuten | ||
Animatiefilm waarin drie kinderen een angstig en grappig avontuur beleven met een griezelig spookhuis dat letterlijk blijkt te leven
In de buitenwijk waar de twee vrienden DJ en Chowder wonen, staat een groot, griezelig, vervallen huis. Niemand weet wat zich binnen afspeelt en er wordt gefluisterd dat het er spookt. DJ en Chowder zetten al hun angsten opzij en gaan op onderzoek uit. Maar de moed zakt ze al snel in de schoenen, wanneer het huis letterlijk blijkt te leven. Iedereen die in de buurt komt wordt aangevallen en buiten de deur gehouden. Bijgestaan door de stoere Jenny, beleven de vrienden een angstig en grappig avontuur.
Met 'The Polar Express' kreeg regisseur en producent Robert Zemeckis kennelijk de smaak van de computeranimatie te pakken. Samen met Steven Spielberg produceerde hij de griezelige en grappige familiefilm 'Monster House', over drie kinderen die een avontuur beleven met een levend spookhuis. De regie lag in handen van debutant Gil Kenan en het script werd onder meer geschreven door Pamela Pettler, die ook meewerkte aan 'Tim Burton's Corpse Bride'. De stemmen in de originele versie zijn onder meer van Steve Buscemi, Maggie Gyllenhaal, Kevin James en Jason Lee. De stemmenregie voor de Nederlands gesproken versie lag in handen van David Verbeeck.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Nederlands |
| Bioscooppremière: | Donderdag 17 augustus 2006 |
| Distributeur: | Sony Pictures Releasing |
| Bezoekers: | 75.896 |









Reacties (14)
-
- johnnydejong
- zaterdag 13 december 2008
- 21:52
-
- Lg
- zondag 24 mei 2009
- 13:19
-
- GL
- vrijdag 21 augustus 2009
- 10:23
-
- Tarkus
- maandag 5 november 2012
- 12:00
Lees alle reactieshet is een best leuke animatie film maar kan niet tippen aan shrek
Hij is best wel eng voor een animatiefilm en zal waarschijnlijk wel leuk zijn voor 9 - 10 jarigen maar hoger niet
Leuk, spannend en boeiend zo moet een animatiefilm zijn. Alleen spijtig van de slechte animatie en de lelijke animatiestijl. Maar komt door de motion-capture techniek zoals bij beowulf en polar express die ik ook minder vond.
Niet echt geschikt voor de allerkleinsten deze animatiefilm, maar ik heb er me wel mee geamuseerd.
Mooie animaties en een, simpel, maar leuk verhaal.