Tropic Thunder (2008)
| Waardering: | (205 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Ben Stiller | ||
| Cast: | Ben Stiller, Robert Downey Jr., Jack Black, Nick Nolte, Tom Cruise | ||
| Genre: | Komedie | ||
| Lengte: | 107 minuten | ||
Komedie van en met Ben Stiller over een groep acteurs die een grote oorlogsfilm opnemen en opeens de soldaten die ze spelen in het echt moeten zijn
De verwende filmster Tugg Speedman krijgt een rol in de grootste oorlogsfilm ooit gemaakt. Hij vertrekt naar Zuidoost-Azië samen met zijn collega's, onder wie Oscarwinnaar Kirk Lazarus, komiek Jeff Portnoy, rapper Alpa Chino en debutant Kevin Sandusky. Beginnend regisseur Damien Cockburn heeft zijn handen vol aan dit stelletje 'prima donna's', dat absoluut niet met elkaar overweg kan. Wanneer de producent het niet meer ziet zitten, trekt het circus de jungle in om nog iets van de film te maken. Hier komen de acteurs in zulke barre omstandigheden terecht, dat ze zich helemaal in hun rollen van soldaten moeten inleven om heelhuids thuis te komen.
Deze succesvolle komedie kan met recht het kindje van Ben Stiller genoemd worden. Hij schreef het scenario, regisseerde de film, speelde een van de hoofdrollen én nam een deel van de productie op zich.
Trailer
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 25 september 2008 |
| Film1 première: | Zaterdag 12 december 2009 |
| Distributeur: | Universal Pictures International |















Reacties (33)
-
- vrijdag 9 april 2010
- 16:32
-
- bryann
- dinsdag 11 mei 2010
- 16:27
-
- michiel meijlof
- vrijdag 6 augustus 2010
- 22:37
-
- Linsey73
- vrijdag 18 februari 2011
- 22:44
Lees alle reactiesHeel erg komische film. Het is echt een leuke film die Hollywood goed voor gek zet
Tom Cruise is echt grappig als de chagrijnige filmstudiobaas. En Robert Downey Jr. is natuurlijk ook super
grappig als de overdreven method actor die een pigmentoperatie ondergaat voor een rol.
Film met veel komische momenten. Maar er zaten ook stukjes in waardoor ik de film vooruit wilden spoelen.
een geslaagde film. precies wat ik voor ogen had voordat ik hem ging kijken.
Heel erg flauwe film, ondanks de wel goede cast.
Nou ik wist niet wat ik met deze film aanmoest eigenlijk. Ik heb het een half uur aangezien en heb 'm toen uitgezet en gewist! Ik had het gevoel dat ik naar een soort films als The naked gun zat te kijken qua stijl/humor dan (niet qua verhaal!) Zulke films vond ik vroeger leuk maar kan me nu niet meer bekoren.