Reservation Road (2007)
| Regie: | Terry George | ||
| Cast: | Joaquin Phoenix, Mark Ruffalo, Jennifer Connelly, Sean Curley, Elle Fanning | ||
| Genre: | Drama, Thriller | ||
| Lengte: | 102 minuten | ||
Twee families raken ongewild verwikkeld in een heftig drama als een vader het zoontje van een andere vader per ongeluk aanrijdt... en doorrijdt
Wanneer advocaat Dwight Arno (Mark Ruffalo) in het donker per ongeluk een kind aanrijdt, besluit hij door te rijden. Het jongetje Josh, het zoontje van Ethan (Joaquin Phoenix) en Grace Learner (Jennifer Connelly), overleeft de aanrijding niet. Hun jonge gezinnetje stort volledig in. Grace wil net als Ethan gerechtigheid, maar beseft ook dat ze er Josh niet mee terugkrijgt. Ethan wil echter niet van berusting weten en rust niet voordat de dader gevonden is. Als de politie in zijn ogen onvoldoende doet, schakelt hij zelf een advocaat in... Dwight Arno. Die herkent zijn nieuwe cliënt meteen. Hij raakt bijna in paniek, maar ziet geen andere optie dan de zaak aan te nemen.
In Reservation Road speelt Joaquin Phoenix de rol van vader Ethan. De acteur brak door met zijn rol in 'Gladiator' waar hij ook een Oscarnominatie voor kreeg. Een paar jaar later maakte hij weer kans op het gouden beeldje, ditmaal voor zijn hoofdrol in 'Walk the Line'. Eind 2008 liet Phoenix in een interview weten dat hij ging stoppen met acteren en zich verder wilde richten op zijn muziekcarričre.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 27 maart 2008 |
| Film1 première: | Zaterdag 17 januari 2009 |
| Distributeur: | RCV Entertainment |















Reacties (9)
-
- r.kroeze
- vrijdag 23 januari 2009
- 09:39
-
- argonaut
- zaterdag 14 februari 2009
- 10:21
-
- Tarkus
- zondag 10 mei 2009
- 13:28
-
- GL
- zaterdag 22 augustus 2009
- 08:22
-
- Tarkus
- vrijdag 18 maart 2011
- 12:25
Lees alle reactiesEen mooi en spannend verhaal.Wat een vreselijke man.Om door te rijden na een ongeluk.
Boeiend thema maar toch teveel als TV-drama uitgewerkt. Iets te oppervlakkig.
Prima film die me zeker heeft geboeid van begin tot eind.
Het is natuurlijk wel een voorspelbaar verhaal, maar de acteerprestaties zijn in deze film wel zeer goed.
Als je Joaquin Phoenix hier bezig ziet is het toch wel spijtig dat de man heeft besloten om met acteren te stoppen en zich alleen maar aan een muziekcarričre wil wijden. Al heb ik daar al beelden van gezien die doen vermoeden dat dat geen lang leven lijkt beschoren, zo'n arrogantie die hij daar tentoonspreid.
Maar het is wel een goed acteur, en dat mag van de anderen in deze film ook wel gezegd worden.
Bovendien is het scenario goed uitgewerkt en makkelijk om te volgen.
Geen lachertje natuurlijk het onderwerp van deze film, wel iets om even bij stil te staan.
Jah wat moet ik hier over zeggen. Als je deze dvd vasthebt denkj hm sterk drama, spannend en boeiend. Jah laat die sterk, spannend en boeiend maar vallen. De film is ten onder gegaan van hollywood. Dit is totaal niet realistisch. Komaan hij neemt een foto van een auto die kapot is en dr word hij dn voor opgepakt en dn dat einde is dat nu zo typisch hollywoord. Op de een op andere manier had deze film geeen klimax en bleef er enkel een totaal niet boeiend verhaal over. Vind deeze film niet overeen komen met jullie recaties en zeker niet met de recensie. ik wil wel ng twee sterren geven aan hoe het verhaal in het begin is gebracht. Die parallelle montage had niet anders gemoeten.Acteurs doen het eigenlijk ook niet zo heel erg goed. Joaquin Phoenix heb ik al zowiezo niet graag in films.
Ook deze prent stond onlangs te koop voor 1 € bij Blokker, en zodoende heb ik me deze zeer goede film aangeschaft en hoef ik mijn mening omtrent te film niet te wijzigen.
Alleen is het muziekverhaal van Joaquin Phoenix nu wel anders te bekijken, en was het allemaal opgezet spel, blij dus dat hij weer als acteur zal te zien zijn.