Sex and the City: The Movie (2008)
| Waardering: | (181 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Michael Patrick King | ||
| Cast: | Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Chris Noth | ||
| Genre: | Drama, Komedie, Romantiek | ||
| Lengte: | 148 minuten | ||
Carrie, Samantha, Charlotte, Miranda en Mr. Big: allemaal keren ze terug voor de filmversie van de populaire tv-serie
Het leven van Carrie Bradshaw is erg veranderd. Ze schrijft geen columns meer voor de krant, maar werkt aan haar vierde boek. Ze heeft eindelijk wat geld kunnen sparen en een stabiele relatie met Mr. Big. Ook voor haar vriendinnen Charlotte, Miranda en Samantha is er veel veranderd. Charlotte adopteerde samen met haar joodse man Harry een Chinees meisje. Miranda heeft zich met Steve en hun zoontje Brady in Brooklyn gesetteld, maar zij mist haar leven in Manhattan. Samantha, die ooit zo op haar seksuele vrijheid was gesteld, bevindt zich net als haar vriendinnen in een vaste relatie in Los Angeles. Toch hunkeren ze alle vier nog altijd naar ladingen designer kleding, pikante bedverhalen, scherpe humor en liters Cosmopolitan!
Trailer
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 12 juni 2008 |
| Film1 première: | Zaterdag 11 april 2009 |
| Distributeur: | Paradiso Entertainment |













Reacties (35)
-
- Annaa
- vrijdag 15 mei 2009
- 23:27
-
- SophieDrake
- maandag 10 augustus 2009
- 10:51
-
- Bianca_30
- woensdag 10 februari 2010
- 15:10
-
- joelle1910
- donderdag 23 december 2010
- 15:37
-
- Linsey73
- donderdag 13 januari 2011
- 20:50
Lees alle reactiesecht een top film!
Echt super leuk! Zeker als je gewoon met een zak chips op de bank kunt gaan zitten kijken!
Geinige film. Vond het leuk dat ze echt de sfeer van de serie wisten vast te houden. Vond hem op een gegeven moment wel een beetje te lang duren maar leuk om gezien te hebben. Echt een film om lekker relaxt thuis op de bank te bekijken met een stel vriendinnen.
leuke film grappig,romantisch en spannend een echte aan rader !!!
Na het zien van de hele dvd box vond ik deze film best een tegenvaller. Er zijn betere vrouwenfilms gemaakt. Naar de opvolger van deze film ben ik daarom helemaal niet benieuwd.