27 Dresses (2008)
| Regie: | Anne Fletcher | ||
| Cast: | Katherine Heigl, Malin Akerman, Edward Burns, James Marsden, Judy Greer | ||
| Genre: | Komedie, Romantiek | ||
| Lengte: | 111 minuten | ||
Romantische komedie waarin Katherine Heigl verliefd is op de verloofde van haar zus en niet weet of ze wel voor de 28e keer bruidsmeisje moet zijn
Haar hele leven heeft Jane (Katherine Heigl) voor het huwelijksgeluk van anderen gezorgd - ze heeft al 27 keer voor bruidsmeisje gespeeld. Maar van haar eigen liefdesleven is bitter weinig terecht gekomen. Journalist Kevin (James Marsden), die zelf niets met trouwerijen heeft, ziet wel een artikel in het levensverhaal van 'bruiloftsjunkie' Jane en begint haar op de huid te zitten. Als haar baas George (Edward Burns) verliefd wordt op haar jongere zus Tess (Malin Akerman), ligt voor Jane het zoveelste huwelijk in het verschiet. Maar Jane's eigen gevoelens voor George komen in de weg te staan en roepen onthullende vragen op. Wil ze eigenlijk wel weer bruismeisje zijn? Of stiekem zelf de bruid?
Hoofdrolspeelster Katherine Heigl werd bekend als Izzie uit de hitserie 'Grey's Anatomy'. Terwijl haar collega's toch voornamelijk in het ziekenhuis blijven hangen, timmert de blonde actrice behoorlijk aan de weg met rollen in romantische komedies.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 6 maart 2008 |
| Film1 première: | Zaterdag 25 juli 2009 |
| Distributeur: | 20th Century Fox |










Reacties (23)
-
- lortje905
- donderdag 25 december 2008
- 09:38
-
- jowan
- zaterdag 25 juli 2009
- 21:41
-
- Snowyjoke
- dinsdag 4 augustus 2009
- 22:30
-
- fran1968
- zaterdag 1 mei 2010
- 13:49
-
- michiel meijlof
- dinsdag 31 augustus 2010
- 20:22
Lees alle reactieshele leuke film. Goede grappen, geweldige acteurs enz.
af en toe aardige vrouwenfilm met soms slecht acteren.
Niet echt de moeite waard
Het is inderdaad een echte vrouwenfilm, maar daarom niet minder leuk. Veel humor en leuke fragmenten en tot het einde wel grappig. Leuk voor een ontspannende avond!
Leuke film als je niet teveel na wilt denken.
Niet echt een speciale film, behoorlijk gilry. En je moet echt getrouwd zijn om gelukkig te zijn, Duidelijk..