Sukiyaki Western Django (2007)
| Regie: | Takashi Miike | ||
| Cast: | Hideaki Ito, Masanobu Ando, Koichi Sato, Kaori Momoi, Yusuke Iseya | ||
| Genre: | Actie, Fantasy, Western | ||
| Lengte: | 121 minuten | ||
Cultregisseur Takashi Miike brengt een wonderbaarlijke mix van spaghettiwestern en samoeraifilm
Twee rivaliserende samoeraibendes vechten een bittere strijd om een legendarische schat die verborgen ligt in het bergdorpje Yuda. Op een dag verschijnt een eenzame man met onvoorstelbare vaardigheden met wapens. Beide bendes proberen de vreemdeling aan hun kant te krijgen, maar de revolverheld heeft zo zijn eigen agenda.
Cultregisseur Takashi Miike maakte eerder Audition en Ichi the Killer. Hij staat bekend om zijn provocerende films vol geweld en seks. Sukiyaki Western Django[/film] is een wonderbaarlijke mix van spaghettiwestern en samoeraifilm. Miike geeft een volledig eigen draai aan klassiekers als Yojimbo en A Fistful of Dollars. Niemand minder dan Quentin Tarantino nam een van de rolletjes op zich. Gekleed in een poncho verschijnt hij in de openingsscène.







Reacties (2)
-
- filmfocusmember12840
- zondag 5 april 2009
- 12:39
-
- Marcoowtje
- donderdag 23 juli 2009
- 15:49
Lees alle reactiesIk vond het verhaal wel oke maar moest soms wel even door bijten om niet te gaan zapen ik zelf had iets meer verwacht van deze film maar toch is hij wel de moeite waard om een keer gezien te hebben.
Echte een hele rare film :S