Push

Push (2009)

Film1
6.1 / 10
71
IMDb
6 / 10 62355
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: Paul McGuigan
Cast: Chris Evans, Dakota Fanning, Djimon Hounsou, Camilla Belle, Scott Michael Campbell
Genre: Science Fiction, Thriller
Lengte: 111 minuten

Nick Gant zweert wraak te nemen op de organisatie die zijn vader genetisch manipuleerde en vermoordde

Push is een sci-fi thriller die ons meeneemt in de donkere wereld van psychische spionage. Nick Gant (Chris Evans) is een jonge man wiens vader genetisch gemanipuleerd werd door de overheid om zo de perfecte huurmoordenaar te creëren. Wanneer zijn vader wordt vermoord, zweert Nick wraak op de organisatie Division die zijn vader maakte tot wat hij was. Hij verzamelt een groep psychische schurken en gaat vervolgens samen met hen de strijd aan tegen de organisatie.

Chris Evans, bekend van 'Sunshine' en 'Fantastic Four', speelt de hoofdrol in deze sci-fi thriller van Paul McGuigan ('Lucky Number Slevin').

Trailer

Meer video's

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Film1 première: Dinsdag 22 juni 2010
Distributeur: Warner Bros

Reacties (19)

  • Wat een heerlijk goede film. Zo zie ik ze graag. Actie vanaf de eerste seconde en een steengoed verhaal. ik wou dat ze er nog een paar delen van gingen maken! YEAH

  • Helemaal leuk, een paar keer gezien [in delen] vond DF ook erg sterk.[/in]

    • Emen
    • zondag 20 februari 2011
    • 13:19

    zeg bij een review niets over het einde, je verraad misschien niets maar toch spoiled het wat.

    • Emen
    • zondag 20 februari 2011
    • 15:16

    Ik vond hem leuk.
    Lekker tempo.
    Ook absoluut geen 13 in een dozijn film.

  • Denk je ha lekker goede film kijken............. ja jammer maar helaas film1 haald een zieke 1 april grap uit en gaat gewoon een andere film uitzenden leuk voor de mensen die weg zijn en hem wilde opnemen die komen fijn bedrogen uit

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen