Monsters vs Aliens

Monsters vs Aliens (2009)

Waardering: 7 van de 10 sterren (118 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Rob Letterman, Conrad Vernon
Cast: Reese Witherspoon, Hugh Laurie, Will Arnett, Seth Rogen, Rainn Wilson
Genre: Animatie, Science Fiction
Lengte: 94 minuten

Sci-fi parodie in Ultimate 3D animatie waarin een groep monsters wordt gevraagd om de wereld te beschermen tegen buitenaardse robots

Wanneer Susan Murphy uit Californië geraakt wordt door een meteoor, groeit ze vijftien meter en wordt ze meteen bestempeld als 'monster', genaamd Ginormica. Het leger neemt haar gevangen in een geheim kamp. Hier blijken door de jaren heen meer monsters vastgehouden te worden. Ginormica maakt kennis met de briljante dokter Cockroach, halfaap-halfvis The Missing Link, de glibberige en onverwoestbare B.O.B., en een gigantische rups die Insectosaurus wordt genoemd. Er komt echter een onverwacht einde aan hun gevangenschap. Want wanneer de aarde wordt aangevallen door buitenaardse robots, is alle hoop van de mensheid gevestigd op de monsters om de wereld te beschermen.

Deze Dreamworks animatiefilm is een parodie op klassieke monsterfilms uit de jaren vijftig, zoals 'The Blob' en 'Attack of the 50 Foot Woman'. Voor de Engelstalige versie leverde Hugh Laurie, bekend als eigenwijze arts uit de serie 'House', zijn stem aan dokter Cockroach.

Trailer 2

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Woensdag 1 april 2009
Distributeur: Universal Pictures International
Alt. titel: Monsters vs. Aliens (OV)

Reacties (32)

  • sanne-skip heb je het met brilletje gezien? ik niet jammer het was wel een leuke film ik vond bob (slijmerige monster) het leukst
    ik ga vandaag naaar fc groningen groetjes maikel

    • Akasha
    • woensdag 29 juli 2009
    • 11:22

    Ik vond Monsters vs Aliens niet zo geslaagd, de Amerikanen liepen er massaal voor uit.
    Hoe zou dat toch komen?
    http://www.film1.nl/blog/11981-DreamWorks-denkt-aan-vervolg-Monsters-vs-Aliens.html

    • Lg
    • zaterdag 24 oktober 2009
    • 14:13

    Na zeer geslaagd werk te hebben afgeleverd met ung fu panda was ik een beetje bang dat dit weer een minder productie zou gaan worden van dreamworks. Maar wat was dit een goeie animatie film die niet de klasieke moppen nog een uit de kast haalden maar zeer leuk uit de hoek kwam, animatie die op en top is en het verhaal verveelt geen moment. Een topper van dreamworks waar we hopelijk nog een vervolg mogen van verwachten wat deze film snackt naar meer.

    • GL
    • zondag 21 februari 2010
    • 12:55

    Zeer goeie film na Kung Fu Panda!! De droge humor in het verhaaltje was leuk. Zeer verasst :p

    • GL
    • zondag 21 februari 2010
    • 12:56

    Zeer jammer dat er geen vervolg komt!!

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen