The Visitor (2007)
| Waardering: | (85 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Thomas McCarthy | ||
| Cast: | Richard Jenkins, Haaz Sleiman, Danai Jekesai Gurira, Hiam Abbass, Marian Seldes | ||
| Genre: | Drama, Komedie | ||
| Lengte: | 108 minuten | ||
Walter Vale ontdekt dat twee mensen in zijn appartement in New York zijn getrokken en besluit ze, na een ongemakkelijk begin, te helpen
Economie professor Walter Vale, een eenzame weduwnaar, reist naar New York voor een conferentie. Daar aangekomen treft hij in zijn appartement twee illegale immigranten aan. Hoewel hij ze allereerst de deur wijst, besluit hij ze bij nader inzien tijdelijk onderdak te bieden. Al snel wordt duidelijk dat de drie compleet andere levens hebben, maar toch delen ze dezelfde passie en dat is muziek. Geheel onverwachts krijgt Walter weer kleur in zijn leven als hij vriendschap met het stel sluit en raakt gefascineerd door de muzikale talenten van Tarek. Het noodlot slaat echter toe wanneer een van hen wordt opgepakt.
The Visitor, bekroond op diverse internationale festivals, is een warm en humoristisch drama van regisseur en scenarioschrijver Tom McCarthy (The Station Agent). In de hoofdrollen spelen Richard Jenkins ("Six Feet Under"), Hiam Abbass (Munich), Haaz Sleiman (American Dreamz) en Danai Gurira (Ghost Town).
Trailer
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 8 januari 2009 |
| Film1 première: | Zondag 7 februari 2010 |
| Distributeur: | Wild Bunch |








Reacties (11)
-
- La44
- vrijdag 3 december 2010
- 21:20
-
- Dark Angel X2
- dinsdag 28 december 2010
- 03:17
Waarom ging hij niet met haar mee??? Zij is aardig en ook een knappe vrouw. Als ik hem was zou ik met haar meegaan!!! Zij vindt hem ook aardig en lief (denk aan hun uitstapjes en zij kwam in zijn slaapkamer). En hij vindt zijn werk niet meer leuk. Waarom gaat hij niet met haar een nieuwe start in haar land beginnen? Want zij zei tegen hem "Habibi". Denk aan wat Turak zei... Precies, "mijn geliefde"!!! Wat een grote gemiste kans!!!
-
- michiel meijlof
- dinsdag 28 december 2010
- 08:15
-
- Linsey73
- vrijdag 18 februari 2011
- 01:14
-
- Tarkus
- dinsdag 13 december 2011
- 12:29
Lees alle reactiesPrachtige film. Tot tranen toe geroerd. Zeker bij de allerlaatste scène in de metro.
ongelooflijk mooie film...
Als je film hebt gezien, kan iemand mijn vraag beantwoorden.
spoiler:
prachtige indrukwekkende film met heel mooi acteerwerk en een aangrijpend verhaal. Juweeltje.
Prachtige, ontroerende film over vriendschap en liefde, gebondenheid en genegenheid, saamhorigheid en passie! Aanrader om naar te kijken..
Prachtige film over alweer een niet zo'n mooi onderwerp dat te maken heeft met het beleid in Amerika dat zich niet van zijn mooie kant toont.
Deze film toont alweer een van de minder mooie kanten van het beleid van de vorige president in de States en ben eigenlijk wel eens benieuwd of de huidige president daar al iets aan heeft veranderd.
Gelukkig dat er filmen zijn die dit misdadige optreden aanklagen en dat vooral ook dat misdadig sujet niet meer aan de macht is.