Where the Wild Things Are

Where the Wild Things Are (2009)

Waardering: 6 van de 10 sterren (88 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Spike Jonze
Cast: Max Records, James Gandolfini, Catherine O'Hara, Forest Whitaker, Paul Dano
Genre: Avonturenfilm, Familiefilm, Fantasy
Lengte: 101 minuten

Live action verfilming van het klassieke kinderboek over Max die voor straf zonder eten naar bed moet en daarom bij de Wild Things gaat wonen

De film vertelt het verhaal van Max, een onstuimige en gevoelige jongen die zich thuis niet begrepen voelt en ontsnapt aan het dagelijkse leven in de wereld waar de wilde wezens leven. Max belandt op een eiland waar hij mysterieuze en vreemde wezens ontmoet. Hun emoties zijn net zo wild en onvoorspelbaar als hun acties. De wilde wezens verlangen wanhopig naar een leider, net zoals Max graag koning wil worden. Wanneer hij tot koning wordt gekroond, belooft hij een koninkrijk te creëren waar iedereen gelukkig kan zijn. Max komt er echter al gauw achter dat het niet zo eenvoudig is om koning te zijn. Zijn relaties blijken ingewikkelder in elkaar te zitten dan hij had gedacht.

Where the Wild Things Are is gebaseerd op het gelijknamige kinderboek van Maurice Sendak. In Nederland is het boek beter bekend onder de titel Max en de Maximonsters. Opvallend is de regisseursnaam van Spike Jonze op de titelrol. Deze eigenzinnige filmmaker is bekend van Being John Malkovich en Adaptation.

Trailer

Meer video's

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 14 januari 2010
Film1 première: Zondag 13 maart 2011
Distributeur: 20th Century Fox
Alt. titel: Max en de Maximonsters (NL)

Reacties (22)

  • quote:
    Max en de Maximonsters (OV)


    Dat klopt niet... zeker tik foutje van Film1, moet zijn (NL).
    Where the Wild Things are is geen nederlandstalige film, dus orginele versie.

    • Akasha
    • maandag 21 maart 2011
    • 09:32

    Dark schreef:
    Dat klopt niet... zeker tik foutje van Film1, moet zijn (NL).
    Where the Wild Things are is geen nederlandstalige film, dus orginele versie.


    Max en de Maximonsters is de Nederlandse alternatieve titel van Where the Wild Things Are. Er moet NL achterstaan. Dit heb ik aangepast.

  • Een redelijke avontuur/familie film...
    Leuk voor kinderen, niet voor volwassen...
    Prima acteerwerk...
    Zeker bijzonder beeldend en fantasie werkje...
    Geen saaie film...

  • Lieve en leuk gemaakte film naar het prentenboek Max en de Maximonsters.
    Ik vond het (als volwassene) ook te pruimen, ook al is het meer voor kinderen bedoeld.

  • Ik vond deze film meer iets voor de kinderen. Ik kon ook even kind zijn, want ik vond het best een aardige film. De mensen-beesten speelden goed. Ik geef 2,5 stars, omdat ik geen kind ben :)

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen