Yes Man (2008)
| Waardering: | (348 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Peyton Reed | ||
| Cast: | Bradley Cooper, Spencer Garrett, Jim Carrey, Zooey Deschanel, Terence Stamp | ||
| Genre: | Komedie | ||
| Lengte: | 104 minuten | ||
Komedie met Jim Carrey die zichzelf uitdaagt om een jaar lang tegen alles en iedereen 'ja' te zeggen, met alle gevolgen van dien
Carl Allen vindt zichzelf maar een zuurpruim die tegen iedereen 'nee' zegt. Als vrienden hem mee uit vragen, wijst het aanbod altijd af. Hierdoor leidt hij een eenzaam bestaan. Om van zijn 'nee'-syndroom af te komen, geeft hij zich op voor een zelfhulpprogramma. Daar krijgt hij de opdracht om een jaar lang overal 'ja' op te zeggen, met alle positieve en negatieve gevolgen van dien.
Jim Carrey heeft voor Yes Man zelf het stuntwerk gedaan. De duidelijk niet bang uitgevallen komiek sprong van de maar liefst vijftig meter hoge Arroyo Seco Bridge in Pasadena, Californië. Yes Man is gebaseerd op de memoires van de Britse auteur Danny Wallace.
Bioscooptrailer
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 8 januari 2009 |
| Film1 première: | Zaterdag 13 maart 2010 |
| Distributeur: | Warner Bros |













Reacties (37)
-
- Dark Angel X2
- dinsdag 10 augustus 2010
- 13:00
-
- michiel meijlof
- dinsdag 10 augustus 2010
- 14:09
-
- carlak
- zondag 12 december 2010
- 14:04
-
- wevandel
- maandag 3 januari 2011
- 23:20
-
- Linsey73
- woensdag 2 februari 2011
- 18:53
Lees alle reactiesErg leuke film!!!! Zooey Deschanel is ook echt geweldig (ook bekend van Tin Man EN The Happening!!!!).
lol jij ook???
Ik vond hem ook wel aardig, leuk, eigenlijk. En normaal ben ik geen fan van Jim Carrey, natuurlijk maakt Zoey ook veel goed!
Ook bij het herzien wanneer het verrassingseffect weg is, blijft het een leuke, frisse film, waarin Jim Carrey de humor eens niet overdrijft en daardoor een heel grappige rol neerzet (vond die rit in operatiehemd op de motor subliem en overgetelijk!)
Ik ben wel fan van Jim Carrey. Een grote zelfs! I love this guy... Ik heb mij wel krom gelachen. Na afloop stond ik gelukkig weer recht
In "The Christmas Carol" heeft hij ook een goede rol neergezet.
Geniaal! "I Love You Phillip Morris"is ook erg goed! Jim Carrey staat hoog in mijn fan-book.
ik vind het best een leuke film. en het concept is ook wel verrassend bedacht. prima om naar te kijken.