Role Models (2008)
| Waardering: | (196 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | David Wain | ||
| Cast: | Seann William Scott, Paul Rudd, Christopher Mintz-Plasse, Bobb'e J. Thompson, Elizabeth Banks | ||
| Genre: | Komedie | ||
| Lengte: | 99 minuten | ||
Komedie met Paul Rudd en Seann William Scott die veroordeeld worden tot 150 uur taakstraf waarbij ze het goede voorbeeld aan kinderen moeten geven
Danny en Wheeler, vertegenwoordigers van een bedrijf dat een energiedrankje maakt, rijden op een gegeven moment hun bedrijfsvrachtwagen in puin. Ze worden opgepakt en in het daaropvolgende proces kunnen ze kiezen: óf de bak in, óf 150 uur vrijwilligerswerk bij een hulpprogramma voor jongeren die steun nodig hebben. Al na één dag vrijwilligerswerk bij die jeugd lijkt een tijdje de gevangenis in opeens niet meer zo erg. Als de directeur van het jeugdcentrum een ultimatum stelt, moeten Danny en Wheeler hun eigen onvolwassen wijsheid toch wel echt gaan gebruiken. Ze moeten hun proeftijd doorkomen en intussen kunnen ze bewijzen dat er soms een dorpsidioot nodig is om een kind op te voeden.
Hoofdrolspeler Paul Rudd schreef samen met regisseur David Wain mee aan het scenario. De twee werkten al eerder samen aan Wain's speelfilmdebuut 'Wet Hot American Summer' uit 2001
Trailer
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 12 maart 2009 |
| Film1 première: | Zaterdag 20 maart 2010 |
| Distributeur: | Universal Pictures International |
| Alt. titel: | Big Brothers, Little Big Men |















Reacties (24)
-
- Snowyjoke
- zaterdag 20 maart 2010
- 22:06
-
- Mr. Picture
- zondag 21 maart 2010
- 12:50
-
- Akasha
- maandag 22 maart 2010
- 11:41

-
- carlak
- zaterdag 6 augustus 2011
- 15:39
-
- GL
- zaterdag 14 januari 2012
- 23:34
Lees alle reactiesSupergave film, erg veel gelachen en genoten, zeker aan te raden, ook leuk als familiefilm. Veel plezier voor alle leeftijden ;-)
Om even ons jaarlijkse verjaardag hiermee aan te kondigen, No,Go and Routh is idd een Amerikaanse term. Maar het geldt niet voor het cijfer, maar voor bioscoopfilms. No betekent simpel dat je de film moet vermijden, Go betekent dat je er heen kan gaan omdat de film goed is maar het geen echte filmverplichting is en Routh is dat het een overdonderende film die je zeker gezien moet hebben in de bios of daar buiten.
Vind het eenmaal leuk om mij reviews wat extra's te geven.
Bedankt voor de uitleg. Het was mij al wel duidelijk hoor.
Waarom reageer je bijna een jaar later pas om een post?
Het was op 23 maart 2009. Morgen is dat een jaar geleden.
*slingers*
beetje kinderachtige film, wel leuk geacteerd en hier en daar goed voor een glimlach, maar echt gfeen topper
Soms wel grappig wat me vooral meeviel was dat 'Stifler' er keer niet irritant was en de eigenlijk even snugger was dan zijn tegenspeler. Oef. Jane Lynch doet haar Glee kunstje hier eigenlijk over maar nog steeds leuk om naar de kijken net als Mintz-Plasse en het zwarte jongetje da echt aandoenlijk acteerde. Echt gelachen heb ik niet. Geamuseerd wel. Een komedie die boven de bovenmaat uitsteekt. Let wel die bovenmaat is nu ook weer niet zo hoog. 6/10