Aanrijding in Moscou

Aanrijding in Moscou (2008)

Waardering: 5 van de 10 sterren (72 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Christophe Van Rompaey
Cast: Barbara Sarafian, Jurgen Delnaet, Johan Heldenbergh, Anemone Valcke, Sofia Ferri
Genre: Drama, Komedie, Nederlandstalig, Romantiek
Lengte: 102 minuten

Rauwe romantische komedie uit België waarin huisvrouw Matty de jongere vrachtwagenchauffeur Johnny leert kennen bij een aanrijding

Matty is een net alleen gelaten huisvrouw. Johnny is vrachtwagenchauffeur. Zij is 41. Hij is 29. Ze hebben een aanrijding op het parkeerterrein van een supermarkt en er volgt een vlammende ruzie over wie er nu eigenlijk fout zit. Het blijft echter niet bij deze confrontatie. De aanrijding tussen Matty en Johnny is het begin van een romantisch verhaal vol drama en rauwe humor.

De filmtitel 'Aanrijding in Moscou' doet misschien vermoeden dat het om een verkeersongeluk op het Rode Plein draait, maar met Moscou wordt een buitenwijk van de Belgische stad Gent bedoeld. Dit uit het leven gegrepen komische drama is de debuutfilm van regisseur Christophe van Rompaey, die onder meer ervaring opdeed bij de tv-serie "Team Spirit", de Vlaamse versie van de Nederlandse voetbalkomedie "All Stars".

Trailer

Meer video's

Overige informatie

Land: België
Taal: Nederlands, Vlaams
Bioscooppremière: Donderdag 2 oktober 2008
Film1 première: Dinsdag 23 juni 2009
Distributeur: RCV Entertainment
Alt. titel: Moscow, Belgium

Reacties (6)

    • GL
    • zaterdag 15 augustus 2009
    • 22:15

    de scenaroschrijver is klaar met z'n nieuwe film. MEISJES over 3 oude vrouwen die terug op het podium gaan staan maar dan door het toedoen door een van de dames hun zoon vormen ze een rmb-band Tevens een pracht van een film

    • Akasha
    • zondag 16 augustus 2009
    • 15:43

    GL schreef:
    de scenaroschrijver is klaar met z'n nieuwe film. MEISJES over 3 oude vrouwen die terug op het podium gaan staan maar dan door het toedoen door een van de dames hun zoon vormen ze een rmb-band Tevens een pracht van een film


    Klinkt goed! Ik zie dat Meisjes op 19 augustus uitkomt. En ik ga toevallig rond die tijd naar Antwerpen. Grote kans dat ik erheen ga! Ik heb genoten van Aanrijding in Moscou.
    Helaas is er nog geen releasedatum voor Nederland bekend.

    • GL
    • donderdag 21 januari 2010
    • 19:02

    Eindelijk een grappige belgische film. Met een stilistische onderlaag.

    • YSV
    • vrijdag 17 februari 2012
    • 20:15

    Ik hou normaal niet van Belgische films. Maar deze vond ik erg leuk.
    Geweldige rauwe humor. Heerlijk vermaakt, echte aanrader! Had hem al gezien op het vrouwenfilm festival!

    • potlood
    • dinsdag 17 april 2012
    • 23:29

    Goede film. Knap geacteerd door Barbara Serafian in de rol van Matty. Zij zit er nogal tussen wanneer ze moet kiezen tussen haar nieuwe vriend en haar man die het huis heeft verlaten voor een jongere vrouw. Ze ziet hem nog graag, wanneer die aanstalten maakt om terug bij haar en hun kinderen te komen wordt het helemaal moeilijk. We zijn opgelucht dat ze zich ten slotte gelukkig voelt en het er op lijkt dat beide mannen een rol in haar leven zullen blijven spelen.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen