The Wolfman

The Wolfman (2010)

Film1
6.1 / 10
131
IMDb
5.9 / 10 66069
Pers
80% 1
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: Joe Johnston
Cast: Benicio Del Toro, Anthony Hopkins, Emily Blunt, Hugo Weaving, Art Malik
Genre: Horror, Thriller
Lengte: 102 minuten

Hommage aan Universals horrorklassieker, waarin een man tijdens de jacht op een monsterachtige schepsel, zijn eigen dierlijke instincten ontdekt

Lawrence Talbot (Benicio Del Toro) wordt na de verdwijning van zijn broer door diens verloofde Gwen (Emily Blunt) gevraagd hem op te sporen. Talbot keert voor het eerst sinds de dood van zijn moeder terug naar zijn ouderlijk huis, waar hij wordt herenigd met zijn vader (Anthony Hopkins). Wanneer hij zijn broers verdwijning onderzoekt hoort hij van een eeuwenoude vloek waardoor mensen, wanneer de maan vol is, in weerwolven veranderen. Om deze vloek te verbreken moet hij de wolven in het bos van Blackmoor vermoorden. Tijdens zijn jacht komt hij er achter dat ook hij dierlijke instincten bezit.

The Wolf Man is gebaseerd op de gelijknamige horrorfilm uit 1941 van George Waggner, waarin de titelrol werd gespeeld door Lon Chaney Jr.

Trailer 2

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 11 februari 2010
Film1 première: Zaterdag 9 april 2011
Distributeur: Universal Pictures International
Website: Officiële website
Alt. titel: The Wolf Man

Reacties (33)

    • mioch2
    • maandag 3 oktober 2011
    • 22:20

    ik heb deze op dvd, mooie vampierenfilm, 4 stars.

  • Ik vond dit een goede film, gemaakt met een onvervalst tintje uit de oude doos van de weerwolffilms van weleer.
    Ook de weerwolf in deze versie loopt toch vooral als een halfmens/halfwolf rechtop door het beeld net als Lon Chaney vroeger in de oude weerwolffilms.
    Zo leerde ik de eerste weerwolf films kennen.
    Dus niet een perfect plaatje als in de films met specialeffects uit de computer, je ziet in de close-ups dat het gaat om op ouderwetse manier geschminkte acteurs.
    Maar dat zie ik niet als een probleem.
    Met deze film heb ik mij prima vermaakt, ik ga hem zeker nog wel een keer bekijken mettertijd.

  • Goede film met mooie beelden. Kijkt prettig weg en blijft spannend. 8

    • pvdmuys
    • zondag 20 november 2011
    • 22:38

    Ik begrijp niet waarom deze film maar gemiddeld 3 sterren heeft. Vond het namelijk een erg mooie en spannende film met ronduit prachtige beelden en exact de juiste sfeer. Film loopt zeer goed door en bevat geen saaie momenten. Vond acteerwerk ook heel erg goed, maar dat kan ook niet missen met deze acteurs. Wat mij betreft dus vijf sterren.

    • jwhamoen
    • dinsdag 21 februari 2012
    • 22:19

    Wat een ongeloofelijke slechte horror trhiller echt begger. De bloedscannes humoristisch gewoon een commedie onrealistisch de muziek uitmuntend slecht. me vrouw die totaal niet tegen thrillers kan is maar gaan slapen wat een bagger film was dat een starr????? -5 en voor pvdmuys ga niet de film TAKEN kijken dan kun je na een week nog niet slapen dat zijn thrillers. Dit was BAGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGER

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen