The Proposal

The Proposal (2009)

Waardering: 7 van de 10 sterren (365 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Anne Fletcher
Cast: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Malin Akerman, Betty White
Genre: Komedie, Romantiek
Lengte: 108 minuten

De opdringerige baas van Andrew dwingt hem om met haar te trouwen, zodat ze niet wordt uitgezet naar Canada

De invloedrijke redactrice Margaret dreigt uitgezet te worden naar haar vaderland Canada. Om dit te voorkomen dwingt ze haar niets vermoedende en komische assistent Andrew om zich met haar te verloven, terwijl ze hem al jarenlang het leven zuur maakt. Hij gaat akkoord met de verloving maar tegen een paar persoonlijke voorwaarden. Het onwaarschijnlijke stel reist af naar Alaska om de eigenzinnige familie van Andrew te ontmoeten. Met een onvoorbereid huwelijk in het vooruitzicht en de vreemdelingenautoriteiten op de hielen, beloven Margaret en Andrew met enige aarzeling zich aan het plan te houden. Ongeacht de angstvallige gevolgen.

Sandra Bullock werd voor haar rol genomineerd voor een Golden Globe. De film werd geregisseerd door Anne Fletcher die in 2006, na jaren als danser en choreografe gewerkt te hebben, haar regiedebuut maakte met de dansfilm 'Step Up'.

Bioscooptrailer

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 18 juni 2009
Film1 première: Zaterdag 5 juni 2010
Distributeur: Walt Disney Studios Motion Pictures

Reacties (21)

    • right
    • maandag 27 december 2010
    • 17:04

    erg leuk, niet alleen maar een chick flick, gewoon leuke film

  • Deze film is "Tha Bomb!" Ik heb erg genoten van Sandra Bullock. Ik ben een Fan van haar. Maar Ryan Reynolds mag er ook wezen :) Een perfecte film koppel die ook nog alles "so real"konden spelen. Sooooooooooooo... Cool! Deze film samen met "The Devil Wears Prada (2006)" zijn tot nu toe mij Favoriete films.

    • Edwin70
    • donderdag 10 februari 2011
    • 19:31

    Gewoon een leuke film met zeer goede acteurs !

  • echt wel een vrouwenfilm... maar als je er van houd moet je echt kijken!

    • Linsey73
    • donderdag 17 maart 2011
    • 23:27

    Leuke film hoor. Ik moest steeds denken "wie is toch die mannelijke hoofdrolspeler?" En nu zag ik dat het Ryan Reynolds was. Waar ken ik die ook weer van? Heeft hij niet een relatie (gehad) met Scarlett Johansson?? Of ben ik nu abuis? Hoe dan ook, ik vond het gewoon een goede film en ik denk niet dat het een typische vrouwenfilm is.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen