Crank: High Voltage (2009)
| Waardering: | (21 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Mark Neveldine, Brian Taylor | ||
| Cast: | Jason Statham, Amy Smart, Ling Bai, Corey Haim, Glenn Howerton | ||
| Genre: | Actie | ||
| Lengte: | 96 minuten | ||
Chev moet het dit keer opnemen tegen de Chinese mafia, als zijn hart wordt gestolen en vervangen door een exemplaar dat werkt op batterijen
Enkele momenten nadat Chev Chelios een spectaculaire sprong maakte uit een helikopter, bevindt onze adrenalinejunk zich in de handen van enkele Chinese bendeleden die zijn hart stelen en vervangen door een kunsthart. Deze loopt op batterijen die de regelmatige schok van elektriciteit vereist om in werking te blijven. Voor Chev volgt een race door Los Angeles, om alles weer recht te zetten, wraak te nemen en zijn eigen hart terug te vinden.
Trailer
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Distributeur: | Sony Pictures Releasing |
| Alt. titel: | Crank 2 |












Reacties (19)
-
- 7ronald7
- zondag 25 oktober 2009
- 14:39
-
- Tarkus
- zaterdag 14 november 2009
- 23:10
-
- Mr. Picture
- vrijdag 19 maart 2010
- 23:32
-
- nieuwsfilm1dct
- zondag 19 februari 2012
- 21:35
-
- michiel meijlof
- zaterdag 3 maart 2012
- 08:02
Lees alle reactieswat een saaie film deel 1 was nog beter maar ook die vond ik slecht ik heb hem ook niet helemaal afgezien het was een beetje zonder van mijn tijd. Jason Statham kan beter verder gaan met de transporter reeks.
Meer actie, meer geweld in dit tweede deel, maar nog niet half zo goed als het eerste deel.
Was er in het eerste deel nog veel geslaagde humor te bespeuren dan ontbreekt dat hier wel, men doet wel pogingen om grappige situaties te creëren, maar men slaagt daar naar mijn mening nergens in.
Plus het feit dat men de film film nog flitsender wil maken dan de eerste en dat werkt niet, integendeel het is bijzonder verwarrend en irritant.
Nog een opmerking... 92 minuten vermeld de hoes en dat klopt ook, maar de eigenlijke prent duurt maar 80 minuten, men kan zeer lange filmen maken als men nog langere aftitelingen gaat gebruiken, maar liefst 12 minuten bij deze prent... ???
De filmen met Jason Statham bevallen me wel altijd maar op een derde deel van deze reeks zit ik nu niet echt te wachten.
De makers van Crank en Gamer keren terug naar hun eigen spelletje, ditmaal genaamd Crank: High Voltage. Vaak zijn tweede delen een teleurstelling op het scherm, alles is veel chaotisch,vager,groter en chaotisch. Maar is dat voor Crank: High Voltage een groot probleem of juist een oplossing.
Neveldine/Taylor hebben een visie voor filmmaken die het best vergeleken kan worden met het gebruik van XTC en Speed. Jason Statham loopt net als de eerste film de gehele tijd achter een lichamelijk probleem aan. Ditmaal zoekt hij zijn echte hart omdat deze door chinezen gangsters is weggehaald om verwisselt te worden voor een vijand die net zo gek is als hem. Het is nogal ingewikkeld om deze film een zinvolle betekenis te geven.
Crank: High Voltage heeft een bepaalde humor die voor sommige helemaal miscast is, en voor de andere juist heel geslaagd is. Het is een film waarbij je verstand op 0 moet zetten, en dat zelfs tijdens een kleine uitleg waar het allemaal overgaat. Want van de ene keer spring je in een Jerry Springer achtige talkshow, en zo kijk je een gesprek tussen Statham en een levende onthoofd hoofd. Het is belachelijk maar wel in alle opzichten geslaagd met wat het wilden bereiken.
Overigens, voor wie het leuk vindt om vele cameo's mee te maken van jaren 80 figuren, zit helemaal gebakken. David Carandine,Corey Haim en zelfs Ron Jeremy. Crank: High Voltage is een toer door een wereld die nooit verklaard zal worden.
Een redelijk actiefilm...
Redelijk verhaal...
Slechte acteerwerk...
Er klopt niet, hart operatie, als hij wakker blijft,
te snel hard lopen, te snel camerawerk...
Komedie is mijn smaak niet...
Wel mooi HD kwaliteit...
Soms te hard muziek (Dolby Digital)...
Jammer, geen goede film...
Geen moeite waard...
Zeer over the top aktiefilm, eerste film was nog wel origineel. Deze is echt too much. Wel leuk dat veel mensen van de eerste film hierin terug komen.