Film1 logo

Ninja Assassin (2009)

Waardering:

2.76 (55 stemmen)

Jouw cijfer:

Ninja Assassin
Een jonge ninja keert zich af van het weeshuis dat hem opvoedde, wat leidt tot een confrontatie met een andere ninja van zijn oude clan

Regie:

Cast:

Naomie Harris Naomie Harris Mika Coretti
Rain Rain Raizo
Randall Duk Kim Randall Duk Kim Tattoo Master
Rick Yune Rick Yune Takeshi
Ben Miles Ben Miles Ryan Maslow
Meer cast & crew
Ninja Assassin

Synopsis:

Raizo is een van de meest doeltreffende huurmoordenaars ter wereld. Als kind werd hij van de straat geplukt en getransformeerd tot een meedogenloze moordenaar door de Ozunu Clan. Raizo kan de genadeloze executie van zijn vriend door de Clan niet van zich afzetten en hij bevrijdt zichzelf van hen. Nu wacht hij en bereidt zich voor op zijn zoete wraak. In Berlijn ontdekt Europol-agent Mika Coretti een geldspoor dat verscheidene politieke moorden koppelt aan een ondergronds netwerk van onvindbare huurmoordenaars uit het Verre Oosten. Mika negeert het bevel van haar leidinggevende, Ryan Maslow, en duikt in vertrouwelijke documenten om de waarheid achter de moorden boven water te krijgen. Door haar onderzoek wordt ze nu zelf een doelwit.

Na V for Vendetta sloegen regisseur James McTeigue en producenten Andy en Larry Wachowski (The Matrix) opnieuw de handen ineen voor een actiefilm. De hoofdrol wordt gespeeld door Rain, een Zuid-Koreaanse zanger die in Azië uitermate populair is.

Recensie:

- De over the top agressieve en bloederige actie kan soms nog bekoren maar verhult niet dat Ninja Assassin weinig meer is dan een B-film die beter tot zijn recht zal komen op de DVD.
Lees meer
Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Jaar: 2009
Première: Donderdag 3 december 2009
Distributeur: Warner Bros

Reacties (10)

leroyke90
gaf deze film
leroyke90's cijfer voor deze film
woensdag 29 juli 2009 17:48
must see:D
dinsdag 4 augustus 2009 19:00
trailer zag er wel erg vet uit dus deze wil ik nu ook wel zien :D
zaterdag 24 oktober 2009 19:40
ziet er vet uit!
woensdag 2 december 2009 22:43
Aaight haha ziet er zeker goed uit!
Ligt het aan mij of klinkt de soundtrack
als de muziek uit the prince of persia?
linkinpark
gaf deze film
linkinpark's cijfer voor deze film
donderdag 3 december 2009 23:42
leuke film vooral om de actie cenes het verhaal zelf zit ook wel redelijk in elkaar maar ook dit is een film waar je in princiepe niet zoveel over hoef na te denken maar gewoon te kijken ik denk dat veel mensen hier nog plezier aan gaan beleven voor mij is het wel een 3,5 ster waard.
vrijdag 11 december 2009 13:57
Yeah Rain!! Laat es zien dat je niet alleen goed kunt zingen&dansen!!
Mr. Picture
gaf deze film
Mr. Picture's cijfer voor deze film
vrijdag 11 december 2009 13:59
Araschi schreef:
Yeah Rain!! Laat es zien dat je niet alleen goed kunt zingen&dansen!!


Idd, dat laat dus niet zien. Het is natuurlijk alleen 90 minuten lang kijken naar iemand die bloot rond loopt en mensen in elkaar slaat om een soort van Bloederig game effect te krijgen. Entertainment, maar dan heel slecht.
dodge_3010
gaf deze film
dodge_3010's cijfer voor deze film
zondag 13 december 2009 23:17
Regisseur James McTeigue veraste vriend en vijand toen hij met "V for Vendetta" aan kwam zetten drie jaar geleden. De verwachtingen voor zijn volgende project waren dus hoog gespannen, maar het duurde drie jaar voordat hij met iets nieuws kwam. Na het zien van de trailer van "Ninja Assassin" kon je verwachten dat het niet het niveau zou gaan halen van McTeigues eerste film. Dat lukte hem ook bij lange na niet, want "Ninja Assassin" is een rotzooitje geworden.

Raizo (Rain) werd als weeskind opgevoed en getraind door de Ozuno clan, een clan die huurmoordenaars in de vorm van ninja's afleverd. Op een dag ziet Raizo in dat dit niet meer wil doen en ontsnapt naar Berlijn. Daar werkt Europol agente Mika Coretti (Naomie Harris). Zij komt de clan op het spoor. Vanaf dat moment is ze niet meer zeker van haar leven.

Het grootste probleem van "Ninja Assassin" is het scenario. Het verhaal, de dialogen en personages zijn slecht, waardoor er niet veel meer te redden viel.

Allereerst het verhaal. Die dient slechts als kapstok voor de vele vechtscènes. Dat is absoluut niet erg, want de vechtscenes zien er geweldig uit. Regisseur McTeigue vond het zelfs zo geweldig dat ie niet wist waar die moest filmen, waardoor je als kijker nauwelijks kan volgen wat er aan de hand is. Je kan niet of nauwelijks meer onderscheiden wie wie is. Het is allemaal een rotzooi geworden waarbij de liters bloed vloeien en de lichaamsdelen vrolijk rond vliegen. Gelukkig zitten er wel een paar scènes in de film die de moeite waard zijn. Voor het verhaal moet je het niet doen met deze film, hoewel het super cool is dat het ninja concept eindelijk weer eens wordt gebruikt.

Door het slechte verhaal, zijn personages niks. Geen diepgang of iets dergelijks. Ze staan er om te vechten. Gelukkig doet Rain dat heel goed. Je ziet dat hij heel lang heeft moeten trainen, maar het resultaat is spectaculair. De rest van de cast stelt niks voor en de Naomie Harris overtuigd allerminst als Europol agenten. Ook de dialogen die de acteurs in hun mond krijgen geschoven zijn zo houterig als een plank. Gelukkig praat Rain niet veel. Hij laat andere kunsten zien, zijn vechtkunsten.

"Ninja Assassin" is helaas geen topper. Het verhaal is slecht en hetzelfde geldt voor de personages. Gelukkig zitten er hier en daar hele coole scènes in en het ninja concept is altijd welkom. Deze film kan je zeker een keer zien als je je verveeld.
vrijdag 18 december 2009 09:12
einde van de trailer is gaaf xD
Moet je zien!
vrijdag 18 december 2009 09:13
nielsbroersen105 schreef:
einde van de trailer is gaaf xD
Moet je zien!


Ga je de film ook kijken? of houd je het bij de trailer? :confused:

Geef jouw reactie

 

Jouw Cijfer



Bekijk de reacties op het forum