It's Complicated (2009)
| Regie: | Nancy Meyers | ||
| Cast: | Meryl Streep, Steve Martin, Alec Baldwin, John Krasinski, Lake Bell | ||
| Genre: | Komedie, Romantiek | ||
| Lengte: | 115 minuten | ||
Romantische komedie met Meryl Streep en Alec Baldwin als een onafscheidelijk, maar gescheiden koppel
Jane (Meryl Streep) is moeder van drie volwassen kinderen, ze heeft een goedlopend restaurant in Santa Barbara, en heeft - na tien jaar gescheiden te zijn - een vriendschappelijke relatie met haar ex-man, advocaat Jake (Alec Baldwin). Maar wanneer Jane en Jake de stad uit zijn omdat hun zoon afstudeert, worden de zaken gecompliceerd. Een onschuldig etentje wordt iets onvoorstelbaars - een verhouding. Nu Jake hertrouwd is met de veel jongere Agness (Lake Bell), is Jane ineens 'de andere vrouw'. Architect Adam (Steve Martin), die is ingehuurd om Janes keuken te verbouwen, raakt betrokken bij hun hernieuwde romance. Moeten Jane en Jake verdergaan met hun levens, of is ware liefde de tweede keer mooier?
De hoofdrollen in deze romantische komedie worden gespeeld door veteranen Meryl Streep, Alec Baldwin en Steve Martin. De regie was in handen van Nancy Meyers. Deze regisseuse maakte eerder in hetzelfde genre hitfilms als What Women Want en The Holiday.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 24 december 2009 |
| Film1 première: | Vrijdag 31 december 2010 |
| Distributeur: | Universal Pictures International |















Reacties (14)
-
- shurmila
- maandag 24 januari 2011
- 18:59
-
- Spacestar
- donderdag 7 april 2011
- 21:57
-
- wevandel
- maandag 16 mei 2011
- 12:04
-
- oiesan63
- woensdag 3 augustus 2011
- 18:29
-
- mioch2
- dinsdag 11 oktober 2011
- 00:19
Lees alle reactiesIk vond het ook een leuke romantische film.........een meiden film vond ik wel.
30 plussers hahhaha
Leuk maar ook niet meer dan dat.
Mmmwa.... Het heeft mij niet zo echt geboeid. ik denk dat deze film meer de meiden-vrouwen zal boeien. It's complicated!
...
Grappig gegeven en dus leuk om naar te kijken om een regenachtige zaterdagmiddag.
leuke film, verder geen woorden aan vuil maken. 4 stars.