Predators (2010)
| Waardering: | (4 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Nimród Antal | ||
| Cast: | Adrien Brody, Laurence Fishburne, Topher Grace, Alice Braga, Danny Trejo | ||
| Genre: | Actie, Science Fiction | ||
| Lengte: | 107 minuten | ||
Robert Rodriguez schreef en produceerde dit vervolg op de actiefilm Predator met onder meer Adrien Brody en Laurence Fishburne in de hoofdrollen
Huursoldaat Royce leidt een stel elite krijgers die met tegenzin zijn samengebracht op een vreemde planeet. Met uitzondering van een onteerde arts, bestaat deze groep uit koelbloedige moordenaars: huursoldaten, Yakuza, bajesklanten en huurmoordenaars. Ze realiseren zich gaandeweg dat ze zijn verzameld op deze planeet met een duidelijke reden. Ze dienen als prooi. De mysterieuze planeet wordt bewoond door een nieuw ras van buitenaardse roofdieren, die een systematische jacht hebben geopend op de krijgers, met maar één doel voor ogen: eliminatie.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 29 juli 2010 |
| Distributeur: | 20th Century Fox |













Reacties (7)
-
- Samoht
- zondag 25 juli 2010
- 12:49
-
- Mr. Picture
- zondag 25 juli 2010
- 17:45
-
- GL
- dinsdag 27 juli 2010
- 20:55
-
- Mr. Picture
- dinsdag 27 juli 2010
- 21:07
-
- dodge_3010
- zondag 22 augustus 2010
- 15:24
Lees alle reactiesGisteren gaan zien. Vond het geen goeie film. Het was cliché en wist me op geen enkel moment te boeien. Spaar je centjes en bekijk het origineel met den Arnold.
Predators - Een grote opluchting
In de ouwe jaren 80 waren actiefilms met grote sterren een groot fenomeen in Hollywood. Predators was zo film en werd zo populair dat na 3 matige vervolgen eindelijk zijn aangekomen bij een remake. Is deze remake het kijken waard of is het slag 4 voor de slechte sequels.
Adrien Brody [The Pianist] neemt ditmaal de hoofdtrol op zijn naam als Royce, 1 van de 9 slachtoffers die zomaar op een vreemde planeet terecht is gekomen. Als de groep erachter komt dat de planeet is bevolkt met gevaarlijke wezens [ bekend als Predators ] moeten ze alles uit de kast halen om hun eigen levens tot de dood te verdedigen.
Predators werd gemaakt door Nimród Antal, die in 2007 zichzelf al bewees met horror in de grippende Vagancy. Deze remake van Predators is stukken beter dan de vervolgen waarmee we de laatste 20 jaar mee op geschoten waren. De spanning ligt het bij de locatie waar de film zich afspeelt, dat is dus niet aarde.
De cast is niet allemaal even geweldig, maar dat is ook niet de bedoeling van deze film. Topher Grace [That 70's Show] zet een grappige rol neer als de nerdy achtige seriemoordenaar/dokter. Adrien Brody zet een goeie hoofdtrol neer en probeert niet meer te zijn als gewoon zichzelf. Laurence Fishburne zet zichzelf een beetje op de automatische piloot maar weet het publiek nog een beetje te vermaken.
Predators kwam uit de hand van Robert Rodriquez, dus verwacht veel bloed en hard geweld. Ondanks dit is de film 1 van de vermakkelijkere popcorn avonturen van deze zomer.
7.5/10[/that][/][/the]
vertel anders de rol van Topher Grace... Aliens zijn veel cooler dan predators... en AVP 1 was wel okeee!
Aliens Vs Predators was niet oké, maar een schande voor beide reeksen. Topher Grace is best goed in de film.
Over de jaren heen is de Predator, een van de meest gruwelijk filmmonsters ooit, behoorlijk verkracht. In 1987 werd het monster geïntroduceerd in de wereld en nu, ongeveer 23 jaar later, hebben we dan eindelijk weer een waardige film die de Predator weer een beetje eer aandoet. Een beetje zeg ik, want ondanks dat de film met veel liefde is gemaakt, blijft het uit de buurt van de Schwarzenegger klassieker.
Toen Robert Rodriguez zich ging bemoeien met de film, was dat een hele opluchting voor me. Toen Nimrod Antal zich meldde voor de regie, begon ik het weer benauwd te krijgen. Zijn voorgaande films waren aardig, maar niks bijzonders. Helaas is dat bij "Predators" ook zo geworden. De gehele film is aardig, maar het is niks bijzonders. Het verhaal speelt zich weer af in de jungle. Een voor een worden daar de meest meedogenloose moordenaars van aarde gedropt, onder leiding van Royce (Adrien Brody). Eerst is het niet duidelijk wat hen te doen staat, maar al gauw genoeg blijkt dat het planeet waar ze zitten een game reserve is.. 'And we're the game.'
Het verhaal is goed en de setting zeker. Er zijn heel veel hints naar de klassieker waaronder de setting (in de jungle), de muziek en de machinegun. De film bouwt het verhaal ook rustig op met hier en daar een goede actiescène. En als kijker wacht je daarna weer op zo'n scène.. en weer.. en tussendoor wordt er een beetje geruzied en valt er weer een slachtoffer. Dit maakt de film redelijk voorspelbaar. Ook zorgt regisseur Antal ervoor dat een aantal scènes erg onoverzichtelijk zijn, plus wat kort. De Yakuza vs Predator scène had van mij echt wat langer mogen duren. Hierdoor kom je er als kijker niet echt lekker in.
De cast krijgt een voldoende. Ik had nooit verwacht dat Adrien Brody zo'n rol kon spelen, maar hij bewijst hier het tegendeel. Hij heeft veel aan de gewichten gehangen, maar hij toch geen Schwarzenegger. Daarnaast speelt Topher Grace ook een uitstekende rol. In Spider-Man 3 was hij verschrikkelijk, maar nu bewijst hij dat hij toch goed kan acteren. De mooie Alice Braga zorgt voor de babe factor. Tegenvallend vond ik Walton Goggins. Hij overtuigende niet als FBI's most wanted. Laurence Fishburne vond ik vooral wat ongeïnspireerd door de film wandelen. De Predators zelf vond ik ook niet altijd even spectaculair. De killers kwamen bij mij groot, lomp en dik over in een aantal scènes.
"Predators" heeft genoeg te bieden voor een avondje vermaak. Het is ook de beste sequel sinds de eerste, maar de echte fan zal toch ergens een beetje teleurgesteld zijn.
Beoordeling: ***