Alvin en de Chipmunks 2 (2009)
| Waardering: | (148 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Betty Thomas | ||
| Cast: | Levi van Kempen, Thomas Berge, Sipke Jan Bousema, Johnny de Mol, Lotte Prijs | ||
| Genre: | Animatie, Familiefilm | ||
| Lengte: | 90 minuten | ||
Vervolg op de succesvolle familiefilm waarin de swingende eekhoorns Alvin, Simon en Theodore concurrentie krijgen van het damestrio The Chipettes
De swingende eekhoorns Alvin, Simon en Theodore zeggen hun leven als popster tijdelijk vaarwel en gaan terug naar school zoals iedereen moet. Ze ontdekken dat het leven in de schoolbanken weer heel andere uitdagingen met zich mee brengt: rivaliteit met klasgenootjes, de sportlessen en natuurlijk meisjes! Wanneer ze bij de schooldirecteur moeten komen, blijkt deze een groot fan van de Chipmunks en hij vraagt hen om hulp. Ze kunnen een geldbedrag winnen door aan een bandjeswedstrijd mee te doen en daarmee kan dan het muziekprogramma van de school gered worden. Alvin en zijn broertjes schrijven zich in voor de wedstrijd, maar moeten het opnemen tegen een nieuwe indrukwekkende meisjesband: The Chipettes.
De familiefilm is het vervolg op het succesvolle 'Alvin en de Chipmunks' uit 2007.
Trailer
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Nederlands nagesynchroniseerd |
| Bioscooppremière: | Maandag 21 december 2009 |
| Film1 première: | Zondag 26 december 2010 |
| Distributeur: | Warner Bros |
| Alt. titel: | Alvin and the Chipmunks: The Squeakquel (NL) |







Reacties (10)
-
- richardhgz04
- zaterdag 16 april 2011
- 11:24
-
- rambo123
- zaterdag 18 juni 2011
- 11:06
-
- Akasha
- maandag 20 juni 2011
- 09:34
-
- Mr. Picture
- maandag 20 juni 2011
- 13:46
-
- Linsey73
- vrijdag 2 september 2011
- 11:24
Lees alle reactiesEen beetje voorspelbaar maar voor kinderen wel leuk
ha leuk maar zijn het nu pratende chipmunks of zijn het gewoon eekhoorns?
??
Chipmunks zijn gestreepte eekhoorns....
Ik denk dat het weinig volwassen mensen uitmaakt, deze beelden wellicht het spelletje ''Duck Hunt'' in maar dan alleen met Chipmunks. Zeker als ze beginnen met praten,zingen of in beeld komen.
Ik vond dit tweede deel een stuk minder leuk dan het eerste deel. Het was idd nogal kinderlijk (voor die doelgroep is het een hele leuke film maar voor volwassenen minder interessant) Wellicht scheelt het ook in welke versie je de film kijkt. Ik had de film opgenomen en het bleek dat het de Nederlands gesproken film was en dat was jammer. Waarschijnlijk is de originele versie beter geschikt voor "grote mensen". Hoe dan ook, als je het eerste deel hebt gezien is het wel welletjes geweest.