Joy

Joy (2010)

Waardering: 4 van de 10 sterren (24 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Mijke de Jong
Cast: Samira Maas, Coosje Smid, Dragan Bakema, Sharon Schouten, Elisabeth Hesemans
Genre: Drama, Nederlandstalig
Lengte: 76 minuten

Tienermeisje Joy is vastberaden om haar moeder terug te vinden, en leert zichzelf goed kennen tijdens haar zoektocht

De achttienjarige Joy (Samira Maas) werd als baby te vondeling gelegd. Ze weet niets van haar afkomst en groeit op in tehuizen met het onwrikbare geloof dat er ooit een glorieuze hereniging met haar moeder zal plaatsvinden. Op zoek naar houvast en geluk gaat ze vastberaden de zoektocht naar haar biologische moeder aan. Als haar beste vriendin Denise hoogzwanger is van haar eerste kind, wordt deze zoektocht een obsessie.

Regisseuse Mijke de Jong maakte eerder volprezen Nederlandse films als Bluebird en Tussenstand.

Trailer

Overige informatie

Land: Nederland
Taal: Nederlands
Bioscooppremière: Donderdag 8 april 2010
Film1 première: Woensdag 13 april 2011
Distributeur: A-Film Quality Film

Reacties (7)

    • sunwheel
    • donderdag 14 april 2011
    • 10:45

    ik vond hem tegenvallen ,heb na een kwartier op een andere film gezet

    • koert
    • vrijdag 15 april 2011
    • 02:38

    Na 20 min. had ik het ook wel weer gezien. Het lukt die nederlanders maar niet. Het duurt en het duurt. En als het even niet duurt krijgen we weer zo'n overacting gebeuren te zien. Alle geloofwaardigheid zo die er al was is onmiddelijk vervlogen. Hoofdrolspeelster oogt te oud en te volwassen voor de kinderachtige rol die ze moet spelen. Niet kijken zal ik maar zeggen, zelf ook maar weten.

  • mooi gespeeld, maar er gebeurt wel heel erg weinig. Tot op het saaie af eigenlijk, en alhoewel Samira goed speelt, lijkt ze mij idd ook wat te oud voor een meisje van 18

  • ik deed al mijn ogen dicht voor dat ik keek...haahaahahha.. Film1... niet doen! Het werkt gewoon niet.

  • pf ik vond het geen beste film, B -film eerlijk gezegd. Ook de acteer prestaties waren niet echt van hoog kaliber, het leek er niet echt op vond ik. Beetje verspilde tijd deze film.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen