Our Family Wedding (2010)
| Waardering: | (15 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Rick Famuyiwa | ||
| Cast: | Forest Whitaker, America Ferrera, Carlos Mencia, Regina King, Lance Gross | ||
| Genre: | Komedie, Romantiek | ||
| Lengte: | 102 minuten | ||
De Afro-Amerikaanse Marcus en de Mexicaanse Lucia willen dolgraag met elkaar trouwen - alleen denken hun beide families hier heel anders over
De Afro-Amerikaanse Marcus en de Mexicaanse Lucia zijn stapelverliefd en hoewel ze uit twee totaal verschillende families komen, willen ze zo snel mogelijk met elkaar trouwen. Dit verrassende nieuws valt bijzonder slecht bij hun ruziënde vaders, die elkaar al bij een vervelend akkefietje hadden leren kennen. Terwijl de beledigingen over en weer vliegen en de gemoederen hoog oplopen, durft niemand te garanderen dat deze twee alfamannen de trouwerij heelhuids zullen halen. Ondertussen maakt de moeder van de bruid grootse plannen voor 'haar' droombruiloft. Marcus en Lucia beseffen dat ze niet alleen met elkaar trouwen, maar ook met hun beider families. Tegen beter weten in hopen ze dat iedereen het hoofd koel kan houden.
In deze hartverwarmende komedie speelt Oscarwinnaar Forest Whitaker ('The Last King of Scotland') de koppige vader van Marcus. America Ferrara (bekend uit de serie Ugly Betty) is te zien als Lucia.
Trailer
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Film1 première: | Dinsdag 21 juni 2011 |
| Distributeur: | 20th Century Fox |
| Alt. titel: | The Wedding Pact |









Reacties (4)
-
- michiel meijlof
- zaterdag 23 juli 2011
- 18:35
-
- gerardvanderland
- zaterdag 13 augustus 2011
- 18:20
-
- silvija1603
- zondag 6 november 2011
- 23:03
-
- meisjeopweg
- maandag 2 april 2012
- 13:52
Lees alle reactiesDuidelijk een zoete remake van Guess who's coming to dinner, wel aardig.Origineel was leuker.
Erg flauw, niet veel aan..
serieus een hele leuke film! ik lag ziek op bed, maar heb er echt van genoten. Even alle zorgen weg, en deze film heeft me daarbij geholpen, ik vond m echt heel erg leuk en humoristisch! goed geacteerd. leuke grappen! aanrader!
De film zelf is op zich niet zo fris of nieuw. Maar door de teksten, personages en de acteurs die erin spelen is hij toch leuker dan het lijkt. Ik zelf vond het leuk dat er best veel werd ingegaan op de twee cultuur verschillen en tegen welke dilemmas je oploopt als je je probeert te binden ter wel je toch echt van twee verschillende achtergronden komt. Het is een echte feel good film, over dat je familie altijd uiteindelijk achter je zal staan. Zeker waard om te zien dus.