Cyrus (2010)
| Regie: | Jay Duplass, Mark Duplass | ||
| Cast: | John C. Reilly, Jonah Hill, Marisa Tomei, Catherine Keener, Matt Walsh | ||
| Genre: | Drama, Komedie | ||
| Lengte: | 92 minuten | ||
Komisch drama waarin de pas gescheiden John verliefd raakt op de alleenstaande moeder Molly - alleen lijkt haar zoon Cyrus niet blij met hun relatie
Nadat zijn huwelijk gestrand is, en zijn vrouw hertrouwd, zijn de pogingen van John om een nieuwe vrouw te vinden, niet bepaald succesvol. Hij is een lieve knuffelbeer, maar misschien iets te passief en te suf om zichzelf aan te prijzen. Als hij dan toch iemand vindt met wie het bijzonder goed klikt, blijkt ze een volwassen zoon te hebben met wie ze een nogal eigenaardige verhouding heeft. De thuiswonende Cyrus is helemaal niet zo zacht en lief als zijn moeder wil geloven. Tegenover John ontpopt de bezitterige jongen zich als een doorgewinterde manipulator en doet hij alles om die vreemde indringer het huis uit te jagen.
Jonah Hill, bekend van 'Superbad' en 'Knocked Up', speelt de lompe Cyrus in dit komische drama, dat geschreven en geregisseerd werd door de broers Mark en Jay Duplass.
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Film1 première: | Dinsdag 27 december 2011 |
| Distributeur: | 20th Century Fox |












Reacties (15)
-
- Rhythmbreeze
- maandag 16 januari 2012
- 12:01
-
- Marcoowtje
- dinsdag 6 maart 2012
- 18:46
-
- carlak
- zondag 10 juni 2012
- 13:04
-
- koert
- woensdag 27 juni 2012
- 19:47
-
- michiel meijlof
- donderdag 25 oktober 2012
- 19:34
Lees alle reactiesFan van Catherine Keener. Wel aardige film. Grappige dialogen. Tomei ingetogen en goed.
Meer drama dan komedie, wel aardig..
Best leuke film vooral door de acteerprestaties; ze zijn alle3 goed en ook Keener in een bijrol
Heel erg leuke film. Verveelt geen moment. Een echte voel je goed film.
Goede film! Leuk script en uitstekend acteerwerk. Leuke en goede film, wel zenuwachtig camera werk.