Love Ranch

Love Ranch (2010)

Film1
6.9 / 10
24
IMDb
5.4 / 10 1529
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: Taylor Hackford
Cast: Helen Mirren, Joe Pesci, Sergio Peris-Mencheta, Gina Gershon, Taryn Manning
Genre: Drama
Lengte: 117 minuten

Op ware feiten gebaseerd drama over een getrouwd stel dat het eerste legale bordeel opende in de woestijn van Nevada

Het is eind jaren 70 wanneer Grace en Charlie Botempo samen een bordeel beginnen in Nevada. Ze stuiten daarbij op veel weerstand van conservatieve omwonenden. Het leven van de twee maakt een ommezwaai wanneer Charlie in contact komt met Armando Bruza, een wereldberoemde bokser uit Zuid-Amerika. Grace en Charlie raken steeds verder van elkaar verwijderd. Hun liefdesrelatie verandert meer en meer in een zakenrelatie, terwijl de afgetrainde Bruza steeds vaker het gezelschap van de oudere Grace opzoekt. Wanneer Charlie merkt dat Bruza, ondanks de vele jongedames in het bordeel, alleen maar oog heeft voor zíjn vrouw, ontpopt hij tot een gewelddadige man met alle gevolgen van dien.

Dit drama van Oscarwinnaar Taylor Hackford ('Ray') is gebaseerd op het verhaal van het getrouwde stel dat begin jaren zeventig het eerste legale bordeel in Nevada exploiteerde. Helen Mirren liet zich door echtgenoot Hackford regisseren en nam de rol van Grace op zich.

Trailer

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 6 januari 2011
Film1 première: Zondag 30 oktober 2011
Distributeur: Entertainment One Benelux

Reacties (11)

    • mioch2
    • dinsdag 20 december 2011
    • 19:52

    film met ijzersterke vertolkingen van mirren en fuck fuck fuck pesci. niemand in hollywood kan dit woord mooier zeggen dan deze geweldenaar. goed verhaal ook trouwens. 4 stars.

    • Alex07
    • donderdag 29 december 2011
    • 21:54

    Heftige film, roadmovie sfeer. Aanrader voor wie van tough en drama houdt. Geweldige rol van Helen Mirren.

    • linwim
    • dinsdag 17 januari 2012
    • 19:27

    niks aan

  • Goede film; al blijft er weiniig over aan tekst voor Joe Pesci als je alle 'fuck's' eruit haalt. briljante Helen Mirren.

  • Martig drama, die het met name van het camerawerk moet hebben. Ook de settings en de jaren 70 sfeer zijn uitstekend weergegeven. Het grote manco van de film is de relatie tussen Pesci en Mirren. Deze is nergens in de film geloofwaardig wat de film enorm aan kracht inboet. Dit kan met name de scriptschrijver en regisseur kwalijk genomen worden. Wanneer je een film mag magen met zo'n cast met een indrukwekkend waargebeurd verhaal en je neemt niet de moeite om de verhoudingen tussen twee hoofdpersonen degelijk uit te werken, krijg je nergens begrip voor hun handelen, en zit je alleen maar naar idioten te kijken die steeds opnieuw weer een domme beslissing nemen. Wanneer hun oorspronkelijke liefde voor elkaar beter was uitgewerkt, had dit een top film a la Goodfellas en Casino kunnen worden. Nu is het slechts een matige film. En dat had niet gehoeven.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen