Haywire (2011)
| Regie: | Steven Soderbergh | ||
| Cast: | Gina Carano, Channing Tatum, Ewan McGregor, Michael Douglas, Antonio Banderas | ||
| Genre: | Actie, Thriller | ||
| Lengte: | 93 minuten | ||
Actiethriller van Steven Soderbergh waarin een elite geheim agent op wraak zint nadat ze in de val werd gelokt tijdens een missie
De mooie Mallory Kane is een elite geheim agent die wordt ingehuurd voor klussen die de overheid niet kan goedkeuren en waar staatshoofden liever niet van op de hoogte zijn. Na een missie om een gijzelaar in Barcelona te redden, wordt ze al snel naar Dublin gestuurd. Als die operatie verkeerd afloopt, blijkt Mallory erin geluisd te zijn. Ze zal al haar vaardigheden en trucs moeten inzetten om terug naar Amerika te kunnen keren en wraak te nemen op degenen die haar verraden hebben.
Voor deze actiethriller vroeg Steven Soderbergh mixed martial arts-vechtster Gina Carano om de hoofdrol op zich te nemen. Ze voerde haar eigen stunts uit en draaide voor vechtscènes met tegenspelers Channing Tatum en Michael Fassbender haar hand niet om.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 29 maart 2012 |
| Film1 première: | Zaterdag 8 december 2012 |
| Distributeur: | A-film Distribution |
| Alt. titel: | Knockout |


















Reacties (12)
-
- Roeltje
- maandag 7 januari 2013
- 13:16
-
- dunbill
- vrijdag 18 januari 2013
- 05:08
-
- pvdmuys
- zondag 10 februari 2013
- 12:47
-
- Tarkus
- woensdag 3 april 2013
- 20:41
-
- carlak
- zondag 5 mei 2013
- 07:29
Lees alle reactiesPrima actiefilm, met een dame in de hoofdrol. Verhaal is wat flinterdun, maar al met al een aanradertje.
Ondanks de sterke cast zitten er zoveel 'plot holes' in het schimmige scenario, dat er vrijwel geen touw aan het verhaal vast te knopen valt. Pas in de laatste minuten van de film wordt uiteindelijk een halfslachtige poging gedaan om de losse eindjes door middel van flashbacks aan elkaar te knopen, om dan plotseling te stoppen. Een anti-climax van jewelste. Had op zich een goede film kunnen zijn, maar klaarblijkelijkis is men in de montage volledig aan zijn doel voorbij geschoten.
Geen geweldige film, zeer rommelig verhaal met alleen een paar mooie acties.
Wat actiescènes die de film een beetje het bekijken waard maken en een goede, onbekende, hoofdrolspeelster die het in deze film goed doet.
Maar verder is deze film ondanks de vele grote namen, die echter allen weinig in beeld komen, niet veel waard.
Het verhaal is veel te mager en inhoudsloos.
Voor een regisseur met deze naam en faam een zeer zwakke bedoening dus.
rommelige film en ik ben ook geen fan van vechtende vrouwen.