Wild Target

Wild Target (2010)

Waardering: 7 van de 10 sterren (28 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Jonathan Lynn
Cast: Emily Blunt, Bill Nighy, Rupert Grint, Martin Freeman, Rupert Everett
Genre: Actie, Komedie
Lengte: 98 minuten

Actiekomedie met Emily Blunt als oplichtster in valse schilderijen die na een mislukte deal wordt achtervolgd door de maffia

Victor Maynard is een professioneel huurmoordenaar, die bekendstaat om zijn efficiëntie. Hij heeft de opdracht gekregen de mooie oplichtster Rose te vermoorden, omdat ze een gangster bedrogen heeft door hem voor veel geld een namaakschilderij te verkopen. Maar op het laatste moment besluit Victor zijn doelwit te sparen, waarna de problemen zich opstapelen. Samen met Rose en de jonge, onhandige privé-detective Tony moet Victor vluchten voor de maffia, die extra mensen stuurt om hen te vermoorden.

Deze komedie met Bill Nighy ('Love Actually') en Emily Blunt ('The Adjustment Bureau) in de hoofdrollen, is een remake van de Franse film 'Cible émouvante' uit 1993. Rupert Grint, die doorbrak met zijn rol als Ron Weasley in de Harry Potter-films, speelt Tony.

Trailer

Meer video's

Overige informatie

Land: Groot-Brittannië, Frankrijk
Taal: Engels
Film1 première: Zondag 5 februari 2012
Distributeur: Moonlight Films

Reacties (18)

    • Quentin
    • vrijdag 24 februari 2012
    • 15:08

    Leuke comedy! Vlot geschreven script, en prima vormgegeven, vol met typische Engelse humor (ook al is het een remake van een Franse film).

    Wie Bill Nighy's werk kent en waardeert zal ook hier niet teleurgesteld worden. De rest van de cast is ook prima in vorm.

    Verwacht geen Amerikaanse onderbroekenlol (goddank), de humor is veel subtieler. Veel is understated, 'tongue in cheek' en 'tussen de regels door' - zoals te doen gebruikelijk bij Engelse humor - hoewel er ook genoeg visuele grappen te genieten zijn.

    Aanrader voor de liefhebbers.

  • Leuke film, goede Engelse humor.

    • Roeltje
    • donderdag 1 maart 2012
    • 23:05

    Erg grappige film, anders dan anders.

    • mioch2
    • maandag 26 maart 2012
    • 18:50

    mwaa, aardig. 3 stars.

    • reneeb
    • vrijdag 30 maart 2012
    • 08:55

    Leuke film om naar te kijken, maar vind het daar ook wel bij blijven.
    Ik vind de "actie" tegen vallen in deze actie-komedie.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen