The Dark Knight Rises (2012)
| Regie: | Christopher Nolan | ||
| Cast: | Christian Bale, Gary Oldman, Anne Hathaway, Tom Hardy, Morgan Freeman | ||
| Genre: | Actie, Misdaad, Thriller | ||
| Lengte: | 164 minuten | ||
Vervolg op The Dark Knight van Christopher Nolan met Christian Bale als superheld Batman, die dit keer in actie moet komen tegen de meedogenloze Bane
Het is acht jaar geleden dat Batman in de nacht verdween en van held in vluchteling veranderde. Verdacht van de moord op Harvey Dent, heeft de Dark Knight alles opgegeven voor wat hij en commissaris Gordon zagen als de goede zaak. De list heeft enige tijd een positief effect gehad op de criminaliteit van Gotham City. Maar alles verandert met de komst van een mysterieuze dief. En nog gevaarlijker is Bane, een gemaskerde terrorist, wiens meedogenloze plannen voor Gotham ervoor zorgen dat Bruce weer in actie moet komen. Maar zelfs als hij het zwarte masker en de cape weer ter hand neemt, is het niet zeker of Batman opgewassen is tegen Bane.
Acteur Christian Bale is de eerste acteur die de rol van Batman in drie films vertolkt. Michael Keaton speelde de caped crusader twee keer, en Val Kilmer en George Clooney allebei een keer.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Vrijdag 20 juli 2012 |
| Distributeur: | Warner Bros |
| Alt. titel: | Batman 3 |














Reacties (23)
-
- reneeb
- woensdag 5 september 2012
- 19:42
-
- Janine88
- dinsdag 25 september 2012
- 17:20
-
- GHR
- zondag 25 november 2012
- 13:59
-
- john.creckboog
- zaterdag 1 december 2012
- 18:32
-
- Tarkus
- zaterdag 1 december 2012
- 21:49
Lees alle reactiesTjonge jonge, hoe doet hij het toch?!?! Nog beter dan de vorige. WAUW ik ben zelfs 2 keer naar de bioscoop gegaan haha! Maar ik heb wel 2 keer genoten!
Ik ben eigenlijk geen fan van Batman films, toen ik deze trailer zag dacht ik van nou deze is misschien wel wat. Uiteraard ook leuk dat die prachtige man Tom hardy erin speelt haha! Echt een super acteur.
Ik vond het een goede film, misschien net ietsje te lang. Maar een goed verhaal, spannend dus zeker de moeite waar om te kijken!
In tegenstelling tot de eerste twee delen van deze trilogy is de dark night rises een echte afknapper geworden. Op zich een hele prestatie voor Nolan om op zoveel fronten tekort te schieten.
opnieuw een enorme goede film, maar ik vond het persoonlijk wel de minst goede uit de batman trioligy. maar natuurlijk verdient deze film de volle *5.0 sterren
Net als beide vorige films zit ook deze derde film weer boordevol actie en prachtige special effects.
Prima scenario ook, dat ervoor zorgt dat deze lange film, 2 uur en 45 minuten, geen enkel moment verveeld.
Ook de cast mag er wezen, de oudgediende, Caine, Oldman, Freeman en Bale krijgen het gezelschap van Tom Hardy en Joseph Gordon-Levitt en van de vrouwelijke kant zijn er Marion Cotillard en, een beetje tot mijn verbazing, zeer sterk acterende Anne Hathaway, die hier bewijst dat ze ook in een actieprent haar mannetje kan staan, is eens wat anders dan haar altijd maar in komedies te zien.
Mooie sluitstuk dus deze prent, al is het einde volledig open voor een 4de deel.. misschien, als Bale en Nolan nog willen, komt het er ooit van...