Ice Age 4: Continental Drift (2012)
| Regie: | Mike Thurmeier, Steve Martino | ||
| Cast: | John Leguizamo, Ray Romano, Denis Leary, Queen Latifah, Carlos Saldanha | ||
| Genre: | Animatie, Familiefilm | ||
| Lengte: | 93 minuten | ||
Vierde deel in de succesvolle animatiereeks van Ice Age waarin Diego, Manny en Sid gescheiden raken van de kudde wanneer het continent op drift slaat
Nadat een compleet continent door een aardverschuiving op drift is geslagen, raken Diego, Manny en Sid gescheiden van de rest van de kudde. De drie vrienden gebruiken een ijsberg als schip en ze proberen daarmee weer thuis te komen. Het leidt tot een avontuurlijke overzeese zoektocht, waarbij ze stuiten op piraat Gutt en zijn bemanning. Ondertussen is Scrat nog steeds op zoek naar zijn geliefde eikel en brengt deze obsessie hem op plaatsen waar geen enkele prehistorische eekhoorn ooit eerder kwam.
In dit vierde deel van de succesvolle animatiereeks duiken allerlei nieuwe diersoorten op. Piratenkapitein Gutt is bijvoorbeeld een Gigantopithecus; een prehistorische orang-oetan.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Woensdag 4 juli 2012 |
| Distributeur: | 20th Century Fox |
| Alt. titel: | Ice Age 4, Ice Age: Continental Drift (OV) (3D) |












Reacties (12)
-
- karlijncasparie
- dinsdag 21 augustus 2012
- 11:27
-
- karlijncasparie
- dinsdag 21 augustus 2012
- 11:28
-
- michiel meijlof
- maandag 26 november 2012
- 20:37
-
- Akasha
- dinsdag 27 november 2012
- 10:04

-
- Tarkus
- zaterdag 15 december 2012
- 22:31
Lees alle reactiesik vond het en hele leuke film en weet je dat de wereld bekende zangerres van starships en een van de stemmen speelt.vraag wie weet welke?
en waar kan je dat opzoeken?
Beste Karlijn, kijk anders eens op de site www.imdb.com op die site kan je alle info terug vinden over films, van wie de stemmen zijn e.d.
Dat staat ook op Film1.nl onder het tabblad cast op de filmpagina.
http://www.film1.nl/films/cast.php?id=37037
Ook dit deel is alweer een leuke en zeer mooi gemaakte film.
Je merkt ook dat er op 10 jaar, de tijd die er tussen de eerste en deze ligt, heel wat is veranderd op gebied van animatie.
De beelden zijn eens zo mooi en vooral scherper dan in de eerste film, veel zal natuurlijk te maken hebben met de fel verbeterde technieken en vooral de HD techniek.
Het moet worden gezegd dat na 4 filmen veel grappen een herhaling krijgen, en ook de scènes met Scrats (het figuurtje met de noot) hebben weinig of geen verrassingen meer in petto.
Misschien dan ook het beste dat dit een mooi einde van de reeks is, voor de verveling gaat toeslaan !!