The Son of No One (2011)
| Regie: | Dito Montiel | ||
| Cast: | Channing Tatum, Tracy Morgan, Al Pacino, Juliette Binoche, Ray Liotta | ||
| Genre: | Actie, Misdaad, Thriller | ||
| Lengte: | 90 minuten | ||
Misdaadthriller waarin een jonge politieagent terechtkomt in de arbeiderswijk waar hij opgroeide, waarbij een oud geheim zijn leven in gevaar brengt
Jonathan White groeide op in een getto in het New Yorkse stadsdeel Queens. Zijn jeugd heeft hij achter zich gelaten, maar wanneer hij als agent in zijn oude wijk wordt gestationeerd, wordt hij geconfronteerd met zijn verleden. Als tiener was hij betrokken bij een dubbele moordzaak. De enige die dat weet, is de politieman die hem destijds een tweede kans gaf en bewijsmateriaal vernietigde. Maar er blijkt nóg iemand die Jonathans geheim kent. Iemand die op wraak zint. En wanneer een journaliste in de oude moordzaak duikt, kan Jonathan zijn achtergrond niet meer verbergen. Een kat-en-muisspel vangt aan.
Na 'A Guide to Recognizing Your Saints' en 'Fighting' is dit de derde film van schrijver en regisseur Dito Montiel waarin hoofdrolspeler Channing Tatum te zien is.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Film1 première: | Zaterdag 5 mei 2012 |
| Distributeur: | Dutch FilmWorks |













Reacties (9)
-
- Shady_Lady
- zondag 6 mei 2012
- 22:02
-
- mioch2
- maandag 7 mei 2012
- 22:22
-
- nieuwsfilm1dct
- dinsdag 8 mei 2012
- 21:21
-
- michiel meijlof
- zaterdag 28 juli 2012
- 20:57
-
- Rhythmbreeze
- vrijdag 1 maart 2013
- 11:13
Lees alle reactiesI Give A Good Compliment about this Movie.
wat meer spanning had wel gemogen. ook het verhaal is wat dunnetjes. toch is deze film het bekijken waard. 3.5 stars.
Een redelijk drama/misdaadfilm...
Redelijk verhaal => geen spannend verhaal...
Redelijk acteerwerk...
Bekende acteurs Al Pacino en Ray Liotta....
Mooi HD kwaliteit aanwezig...
Prima achtergrond geluid/muziek (Dolby Digital)...
Jammer, geen moeite waard...
Een enorm indrukwekkende cast voor zo'n saaie, en een niets zeggend film. Jammer had wel een mooie film kunnen zijn.
Hoe kan zo'n topbezetting (Al Pacino, Ray Liotta en Juliette Binoche notabene) zo slecht worden? Deze film is totaal verknipt in de editing room. Geen snelheid, geen goede acteerprestaties. Er valt ook weinig te acteren, dat moet gezegd.
Een flinterdun verhaaltje dit. Geen aanrader, ook al ben je fan van één de acteurs: overslaan deze.