One Day (2011)
| Regie: | Lone Scherfig | ||
| Cast: | Anne Hathaway, Jim Sturgess, Patricia Clarkson, Jamie Sives, Tom Mison | ||
| Genre: | Drama, Romantiek | ||
| Lengte: | 108 minuten | ||
Romantisch drama met Anne Hathaway en Jim Sturgess waarin de levenswandel van Emma en Dexter wordt gevolgd op iedere 15e juli van het jaar
15 juli 1988. Na één nacht samen te hebben doorgebracht, ontstaat er tussen Emma Morley en Dexter Mayhew een vriendschap voor het leven. En dat terwijl het tegenpolen lijken te zijn: Emma is idealistisch en ambitieus, Dexter is een rijke charmeur die het leven als een feest ziet. Twintig jaar lang kijken we op 15 juli hoe het Em en Dex vergaat en hoe hun levens met elkaar verwikkeld zijn. Hun relatie verschuift in de loop der jaren, totdat ze zich op een bepaald punt in hun leven realiseren dat hetgeen waar ze naar zoeken en op hopen, dichterbij is dan ze al die tijd hebben gedacht.
David Nicholls bewerkte zelf zijn gelijknamige bestseller tot het scenario van dit romantische drama, waarin Anne Hathaway en Jim Sturgess de hoofdrollen vertolken.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Verenigde Staten |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 6 oktober 2011 |
| Film1 première: | Zaterdag 25 augustus 2012 |
| Distributeur: | Benelux Film Distributors |
















Reacties (17)
-
- reneeb
- dinsdag 18 september 2012
- 11:32
-
- Tarkus
- dinsdag 18 september 2012
- 21:13
-
- juul1505
- zondag 23 september 2012
- 12:00
-
- Voelmuis
- vrijdag 28 september 2012
- 02:36
-
- filmfocusmember13865
- woensdag 6 februari 2013
- 11:47
Lees alle reactiesZeker de weten de moeite waard om te kijken!!
Na een wat aarzelend en traag begin, is dit modern sprookje toch wel de moeite waard om eens te bekijken.
Een prima Anne Hathaway, maar een iets mindere Jim Sturgess in de hoofdrollen.
Het verhaal is origineel, maar eindigt tragisch...
Eeen mooie, ontroerende en soms langdradige film met een tragisch einde. Goed geacteerd en mooie beelden.
Dit is inderdaad een topper....
Een hele mooie Romantische film... Waar ik wel eventjes een traantje over me wangen zelfs liet glijden haha...
Ja, mannen kunnen ook gevoelig zijn hoor ! Haha...
Redelijke drama rom com. Prima cast en een origineel verhaalstructuur.