Shark Night

Shark Night (2011)

Film1
3.9 / 10
43
IMDb
3.9 / 10 14222
Pers
33% 9
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: David R. Ellis
Cast: Sara Paxton, Alyssa Diaz, Dustin Milligan, Chris Carmack, Katharine McPhee
Genre: Actie, Horror, Thriller
Lengte: 91 minuten

Thriller waarin een weekendje aan de Golf van Louisiana voor zeven toeristen in een nachtmerrie verandert wanneer ze worden aangevallen door een haai

Zeven studenten vieren samen hun vakantie op een prachtig eiland in de baai van Louisiana. Ze genieten van elkaar, de zon en het water. Wanneer één van de vrienden aangevallen wordt door een haai, verandert hun vakantie in een ware nachtmerrie. Het eiland is volledig omringd door kwaadaardige haaien en er lijkt geen uitweg mogelijk. Terwijl ze levend van het eiland proberen af te komen, blijken niet alleen de haaien het op hen voorzien te hebben.

Deze horrorfilm werd geregisseerd door David R. Willis, die ook verantwoordelijk was voor 'Final Destination 2' en 'Snakes on a Plane'. De jonge cast bestaat onder meer uit Chris Carmack, die bekend werd met zijn rol in de serie 'The O.C.'.

Trailer

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 22 september 2011
Film1 première: Vrijdag 3 augustus 2012
Distributeur: Entertainment One Benelux
Alt. titel: Shark Night 3D

Reacties (15)

  • Een redelijk horror/thriller film...
    Redelijk spannend verhaal...
    Redelijk acteerwerk...
    Prima achtergrond geluid/muziek (Dolby Digital)...
    Mooi HD kwaliteit... Geen 3D gezien...
    Geen moeite waard...

  • Super slechte film, belachelijk scenario, dramatisch acteerwerk, de haaien zijn niet om aan te gluren zo ongelovelijk nep en geen enkel moment weet de film te boeien. Dat dit soort films nog gemaakt kunnen worden.

  • Iedere minuut die je van deze film meekrijgt is een minuut te veel. Niet alleen is het grandioos slechte film, de maker hebben ook geen enkele kennis van haaien.

    • Porlamar
    • maandag 15 oktober 2012
    • 22:03

    Waar slaan die waardeloze reacties van nieuwsfilm1dct steeds op bij bijna elke film?

  • Supergoeie film en prachtige special effects. De haaien zijn ongelofelijk echt om te zien en super eng en snel. Verhaal is goed en de beelden en opnames schitterend. Goed acteerwerk, althans voor dit soort film. In 3D super gaaf! Begrijp de reacties niet van mensen die het superslecht vonden of die de haaien erg slecht gemaakt vonden, deze mensen hebben totaal geen verstand van wat een goede film is en wat goede special effects zijn. Daarnaast hebben ze geen objectiviteit en verwarren mogelijk hun smaak met een objectieve kijk. Gewoon een goede film met mooie technieken gemaakt!

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen