All Stars 2: Old Stars (2011)
| Regie: | Jean van de Velde | ||
| Cast: | Danny de Munk, Thomas Acda, Peter Paul Muller, Daniël Boissevain, Cas Jansen | ||
| Genre: | Drama, Komedie | ||
| Lengte: | 123 minuten | ||
Veertien jaar na hun belevenissen in All Stars, gaan de voetballers van het elftal Swift Boys op een 'ouderwets trainingskamp' naar Barcelona
Nadat aanvoerder Bram aankondigt te gaan trouwen in Barcelona, trakteren de mannen van het voetbalelftal Swift Boys zichzelf op een 'ouderwets trainingskamp' in de vorm van een lang weekend in de Spaanse stad. Maar bij de Swift Boys gaat niets volgens plan. Noodgedwongen haasten ze zich in het busje van Harry's Tuincentrum om op tijd in Spanje aan te komen, met onderweg de nodige obstakels: het Belgische wegennet, Duitse vakantiegangers en de Franse politie. Gaandeweg vragen de jongens zich af wat er van hun ooit zo mooie toekomstplannen terecht is gekomen. Of ze het leven leiden dat ze ooit voor ogen hadden. En of de 'tweede helft' nu al begonnen is.
Dit komische drama is een vervolg op 'All Stars' uit 1997. De film werd opnieuw geschreven en geregisseerd door Jean van de Velde.
Meer video's
Overige informatie
| Land: | Nederland |
| Taal: | Nederlands |
| Bioscooppremière: | Donderdag 13 oktober 2011 |
| Film1 première: | Vrijdag 21 september 2012 |
| Distributeur: | Independent Films |
| Alt. titel: | All Stars II: The Sequel |


















Reacties (15)
-
- filmfocusmember13865
- maandag 24 september 2012
- 09:39
-
- koert
- maandag 8 oktober 2012
- 12:22
-
- michiel meijlof
- donderdag 1 november 2012
- 20:14
-
- tony antonuis jacob adrianus
- zondag 4 november 2012
- 15:44
-
- Chaim
- dinsdag 6 november 2012
- 11:23
Lees alle reactiesBegint nog al aardig daarna zakt hij als een plump pudding in elkaar en is het laatste uur niet om aan te zien. De film maakt zich volledig belachelijk. Erg teleurstellend.
Tenenkrommende film. Voorspelbare grappen en grollen zoals tegen een duitser zeggen eerst m'n fiets terug. Was er al weer vlot klaar mee.
Redelijk leuke film, mooi eerbetoon aan antonie kamerlingh. Film duurt eigenlijk wel veels te lang.
gezien leuk film comedy,,niet slecht,,voor werd tyd dat er wat aan gedaan werd,,leuke film,1 niet gezien,,
Heeft me niet kunnen boeien, geen goed acteerwerk