Sympathy for Delicious

Sympathy for Delicious (2010)

Film1
5.5 / 10
10
IMDb
5.5 / 10 1027
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: Mark Ruffalo
Cast: Christopher Thornton, Mark Ruffalo, Orlando Bloom, Laura Linney, Juliette Lewis
Genre: Drama, Komedie
Lengte: 96 minuten

Komisch drama waarin een verlamde deejay erachter komt dat hij de kracht heeft om mensen te genezen, behalve zichzelf

Als deejay Dean 'Delicious D' bij een ongeluk verlamd raakt, gaat zijn veelbelovende carrière in rook op en slaan depressies slaan toe. Dankzij de enthousiaste jonge priester Joe maakt Dean kennis met de gebedsgenezing. Hij ontdekt dat hij anderen kan genezen, maar bij zichzelf heeft zijn gave geen effect. Boos en gefrustreerd besluit Dean zijn gave in te zetten om rijk en beroemd te worden. Hij sluit zich aan bij een rockband, wiens concerten dankzij Dean ware happenings worden. Maar roem blijkt niet de manier om zijn pijn te verzachten.

Dit drama is het regiedebuut van Mark Ruffalo, als acteur bekend van 'Zodiac' en 'Shutter Island' en vorig jaar genomineerd voor een Oscar voor zijn bijrol in 'The Kids Are All Right'. Hoofdrolspeler Christopher Thornton schreef zelf het scenario.

Trailer

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Film1 première: Maandag 12 maart 2012

Reacties (5)

  • Geen feelgood movie. (hoeft ook niet altijd, maar deze is wel erg "down, depri"
    Het einde is ook al niet erg bevredigend.
    Wel een goed verhaal, origineel is het zeker.
    Ik heb het een zesje gegeven.
    Niet de beste film die je ooit zult zien, maar verder redelijk door te komen.

  • Een redelijk dramafilm...
    Redelijk verhaal...
    Dezelfde erhaal van andere film komt me
    bekend voor...
    Redelijk acteerwerk...
    Wel bekende acteur Mark Ruffalo, hij is ook
    regisseur...
    Redelijk mooi HD kwaliteit...
    Geen moeite waard...

  • Ja, was de moeite waard. Wordt op het moment dat hij in een band zit zelfs behoorlijk zwart. Ik kreeg op dat moment aardig de rillingen!

  • Slechte saaie en duistere film

  • Goede emotionele film. Leuk verhaal.

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen