Doodslag

Doodslag (2012)

Waardering: 7 van de 10 sterren (13 stemmen) Jouw cijfer:

Regie: Pieter Kuijpers
Cast: Theo Maassen, Gijs Scholten van Aschat, Maryam Hassouni, Eric van Sauers, Ilias Addab
Genre: Drama, Thriller
Lengte: 87 minuten

Nederlandse thriller over een ambulancebroeder Max die op een dag doorslaat na lang te zijn belemmerd door hufterig gedrag

Ambulancebroeder Max wordt in zijn werk belemmerd door hufterig gedrag. Hij slaat, daartoe mede aangezet door een tv-optreden van een beroemde cabaretier op een dag letterlijk van zich af. Met grote onbedoelde gevolgen.

Trailer

Meer video's

Overige informatie

Land: Nederland
Taal: Nederlands
Bioscooppremière: Donderdag 12 januari 2012
Distributeur: Independent Films

Reacties (6)

    • djfeij
    • zondag 15 januari 2012
    • 19:31

    Prima film!

  • De politiek correctheid druipt van het scherm af, er wordt een onderscheid gemaakt tussen goed en fout, en dingen die in de echte wereld degelijk gebeurren worden in deze film omgekeerd. mensen die wel weten hoe het zit in de samenleving, worden wegegzet als 'foute'

  • Mwah. Ik vond het een aardige film. Al kon de verhaallijn en acteerwerk wel wat logischer. Dat zwart-wit wat wel leuk.

  • Bijzonder lastig uit te leggen. Ik bedoel het gedrag van de ziekenbroeder. Is hij professioneel geweest of was het juist een menselijke reactie? Daar balanceert de film (of althans de hoofdpersoon van deze film) voortdurend mee. Is de film een goede film? Het snijdt een uitstekend thema aan, dus is het script leidend voor deze film. De acteerprestaties zijn prima. Je moet het karakter wel goed neerzetten natuurlijk, anders is het personage niet geloofwaardig. Leuke cameo optredens van Matthijs, Maxim, Tygo en Sophie Hilbrand.

  • Een goede Nederlandse thriller film...
    Uitstekend acteerwerk...
    Acteur Theo Maassen speelt zeer goed...
    Bekende acteur Gijs Scholten van Aschat...
    Prima verhaal...
    Dan zie je maar dat de vervelende jongens (te jong leeftijd)...
    Prima HD kwaliteit, behalve grijse tinten, soms veel geruis...
    Prima achtergrond geluid/muziek (Dolby Digital)...
    Eindelijk goed voor de Nederlands film, regisseur Pieter Kuijpers...

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen