Titanic 3D

Titanic 3D (1997)

Film1
8.7 / 10
15
IMDb
7.6 / 10 455889
Pers
92% 6
Mijn cijfer
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Regie: James Cameron
Cast: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher
Genre: Drama, Historisch, Klassieker, Romantiek
Lengte: 194 minuten

James Camerons Oscarwinnende, spectaculaire klassieker met Leonardo DiCaprio en Kate Winslet in 3D

Het is onmogelijk om de Titanic te laten zinken, beloven de bouwers. Twee van de reizigers op het schip zijn Rose en Jack. Ze zijn geliefden, maar hun liefde is onmogelijk. Want de rijke Rose reist eersteklas met haar onsympathieke verloofde Cal en Jack is een armoedzaaier in de derde klas. Een kleiharde strijd tussen Jack en Cal brandt los, en wanneer het schip zinkt wordt het een strijd op leven en dood.

Trailer

Overige informatie

Land: Verenigde Staten
Taal: Engels
Bioscooppremière: Donderdag 5 april 2012
Distributeur: 20th Century Fox

Reacties (14)

    • Jor-el
    • maandag 16 april 2012
    • 19:32

    Remms schreef:
    wat een slechte film
    2 uur geleuter wat nergens op slaat, en eindelijk zinkt dat ding eens
    15 jaar geleden was al zonde van je tijd, en nu nog steeds, zeker omdat ze de mensen nog meer geld uit hun zak willen kloppen om er 3D van te maken, wat weinig tot gen toegevoegde waarde heeft, omdat de film nu eenmaal NIET in 3D gefilmd is destijds


    Beste Remms,

    Dat je de film niks aan vindt, dat respecteer ik, maar als het gaat om de 3D-effecten heb je het helemaal mis!
    Volgens mij heb je de 3D-versie niet eens gezien, want die is werkelijk verbluffend! Je hebt gewoon direct een oordeel klaar, omdat je de film destijds hebt afgekraakt!

    Ik ben afgelopen zaterdag naar de film geweest en ik moet zeggen dat ik een van de beste 3D-ervaringen heb mogen meemaken!

    James Cameron heeft alles uit de kast gehaald om de 3D-beleving te doen slagen en het is hem helemaal gelukt! 18 miljoen dollar is ervoor uitgetrokken en een team van 60 mensen bijgehaald om de film tot in detail in 3D om te zetten.

    Door de 3D-beleving zul je dingen opmerken die je al die tijd over het hoofd hebt gezien. (Dit was bij mij althans het geval.)

    De 3D-effecten hebben dus een absolute meerwaarde! De dynamiek en de beleving van de film komen hierdoor nog beter tot uiting.

    Ik noem maar een paar voorbeelden : 1). Aan het begin van de film als ze met de duikboot het wrak van de Titanic doorzoeken (Wat een fantastische 3D beleving!) 2). De mooie camerashoots van de Titanic (Laat je verwonderen!) 3). Het avonddiner in het schip (Let op al dat heerlijke eten!) 4). De ijsberg ziet er in 3D nog dreigender uit! 5). Last but not least : De ondergang van de Titanic! (Drama, spanning en spektakel op z'n best!)

    Gaat dat dus zien deze 3D-versie van de film!!!

  • En zo is het maar net Jor-el! Een van de mooiste en beste films die ik ken, en met 3D nog meer! Prachtige film!

    • Remms
    • dinsdag 1 mei 2012
    • 13:23

    3D is enkel een hype, en totaal overrated

  • ken die hele film uit me hoofd echt precies alles. maar goed heb hem al meer dan 100x gezien. maar de 3d wil ik ook zeker zien. lijkt me vet

    • mahsa
    • dinsdag 25 december 2012
    • 20:42

    ik ken dit film al een beetje maar ik wil ook 3d film zeker zien het lijkt me leuk

Lees alle reacties

Geef jouw mening

Reageer 
Registreren Inloggen