Trishna (2011)
| Regie: | Michael Winterbottom | ||
| Cast: | Freida Pinto, Riz Ahmed, Anurag Kashyap, Kalki Koechlin, Roshan Seth | ||
| Genre: | Drama | ||
| Lengte: | 117 minuten | ||
Drama met Freida Pinto als de Indiase Trishna, die verscheurd wordt tussen de tradities van haar familie en haar gevoelens voor een welgestelde Brit
Trishna ontmoet de welgestelde Britse Jay Singh die naar India is gekomen om in het hotelbedrijf van zijn vader te werken. Na een ongeluk gaat Trishna voor Jay werken. De twee worden verliefd. Ondanks hun gevoelens voor elkaar ontkomen ze niet aan de druk die voort komt uit een veranderende samenleving, waarin industrialisatie en verstedelijking de verschillen tussen de dorpsgemeenschap en de moderne stad benadrukken. Trishna's lot is dat ze verscheurd wordt tussen de tradities van het familieleven en de dromen en ambities die haar opleiding haar hebben gegeven.
Dit drama is gebaseerd op het klassieke boek Tess of the d'Urbervilles van Thomas Hardy. Regisseur Michael Winterbottom verplaatste het verhaal van het Victoriaanse Engeland naar het hedendaagse Rajashtan in India.
Overige informatie
| Land: | Groot-Brittannië |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 30 augustus 2012 |
| Distributeur: | A-film Distribution |











Reacties (1)
-
- michiel meijlof
- dinsdag 28 augustus 2012
- 21:52
Lees alle reactiesMooie film! Hele mooie en boeiende beelden van india. En eindelijk een film waarin Freida Pinto echt de hoofdrol speelt, wat een prachtige vrouw is zij toch! Adembenemd, beauty. Goed geacteerd ook. Enige minpuntje is dat de film iets afstandelijk is gefilmd..maar zeker een aanrader!