Un heureux événement (2011)
| Regie: | Rémi Bezançon | ||
| Cast: | Louise Bourgoin, Pio Marmaï, Josiane Balasko, Thierry Frémont, Gabrielle Lazure | ||
| Genre: | Drama | ||
| Lengte: | 107 minuten | ||
Frans drama over de grote impact die de geboorte van Barabra's dochtertje heeft op haar leven, haar relatie en haar laatste restje vrijheid
Het leven van het jonge stel Barbara en Nicolas staat op z'n kop wanneer Barbara bevalt van hun dochter Lea. Barbara's zwangerschap blijkt een enorme impact te hebben op haar relatie en haar seks- en familieleven. Ze moet machteloos toezien hoe haar relatie op de klippen loopt na de geboorte van haar dochter. Barbara komt terecht in een tweestrijd tussen de onmetelijke liefde voor haar kind en het gevoel dat ze haar laatste restje vrijheid moet opofferen.
Dit drama is gebaseerd op de gelijknamige Franse roman van Eliette Abécassis. Regisseur Rémi Bezançon, die hiervoor 'Le premier jour du reste de ta vie' afleverde, bewerkte zelf de roman tot een scenario.













Reacties (4)
-
- movie-girl
- dinsdag 23 oktober 2012
- 13:48
-
- carlak
- dinsdag 27 november 2012
- 11:24
-
- michiel meijlof
- vrijdag 25 januari 2013
- 22:05
-
- filmfocusmember13865
- maandag 11 maart 2013
- 08:58
Lees alle reactieshij lijkt me wel leuk
Leuk is niet echt het woord, wel een heel herkenbare tragikomedie over een stel dat erg veel van elkaar houdt en toch door de moeilijke fases van afwijzing van schoonfamile, zwangerschap en jong ouderschap met alle vermoeiienissen vandien uit balans raakt. Erg goed geacteerd, fijne sfeer
Goede drama film met een vleugje humor. Prima film.
Leuk en ontroerend drama met uitstekende humor en herkenbare allerdaagse problematiek zonder dat dit te zwaar wordt. Een mooie film!