Notting Hill (1999)
| Waardering: | (110 stemmen) | Jouw cijfer: |
|
| Regie: | Roger Michell | ||
| Cast: | Julia Roberts, Hugh Grant, Rhys Ifans, Hugh Bonneville, James Dreyfus | ||
| Genre: | Komedie | ||
| Lengte: | 119 minuten | ||
Een bekende Amerikaanse actrice (Julia Roberts) wordt verliefd op een simpele Engelse boekverkoper (Hugh Grant)
Een grote Amerikaanse actrice heeft een toevallige ontmoeting met de sympathieke, aantrekkelijke eigenaar van een reisboekenwinkel. Ze worden op elkaar verliefd maar het is niet altijd even gemakkelijk om een relatie in stand te houden wanneer je een grote Amerikaanse actrice bent.
Het vergt weinig moeite 'Notting Hill' leuk te vinden. De makers van de film, die al eerder verantwoordelijk waren voor een succesfilm als 'Four Weddings and a Funeral', hebben ditmaal het zekere voor het onzekere genomen en wel erg weinig eisen aan hun publiek gesteld. De regie was in handen van Roger Mitchell.
Foto
Overige informatie
| Land: | Groot-Brittannië |
| Taal: | Engels |
| Bioscooppremière: | Donderdag 1 juli 1999 |
| Distributeur: | Universal Pictures International |
| Bezoekers: | 1.059.638 |
| Website: |









Reacties (42)
-
- Rieneke
- woensdag 23 mei 2007
- 22:22
-
- yasna
- zaterdag 2 augustus 2008
- 08:26
-
- bromelia
- donderdag 1 oktober 2009
- 19:31
-
- Foton
- vrijdag 2 oktober 2009
- 18:24
-
- Retrida
- woensdag 2 mei 2012
- 17:23
Lees alle reactiesIk heb hem echt zo ontzettend vaak gezien, maar hij BLIJFT leuk!!
Een goede romantische film, ervan genoten. Acteerprestaties zijn heel goed.
geweldige film blijft leuk om te kijken
Heerlijke romantische komedie met een voor mij ongelooflijk breekbaar/sensueel acterende J. Roberts.
Twee vreselijke, gekke-bekken-trekkers bij elkaar. Roberts met haar grimassen van plastic, Grant met de onderhand toch wel heel vervelende eeuwige pose van de dommige naďeveling.Dit is echt geen acteren meer, maar gewone aanstel. Misschien iets voor meiden van 13, maar niets voor filmliefhebbers.